پس از ثبت قرارداد؛ باشگاه پرسپولیس کارنامه مربیان خود را منتشر کرد

دستیاران یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، قرارداد خود را با این باشگاه منعقد کردند....

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حمید مطهری و داود فنایی بازیکن و دروازه‌بان اسبق سرخپوشان ایران با حضور در باشگاه، قرارداد خود را به امضاء رساندند تا فعالیت خود را به شکل رسمی در پرسپولیس و در گروه فنی یحیی گل‌محمدی آغاز کنند.

حمید مطهری که 45 سال دارد بازیکن اسبق پرسپولیس است که در دوران بازیگری، از پدیده‌های فوتبال ایران در خط میانی بود، اما یک آسیب‌دیدگی باعث خداحافظی زودهنگام او از دنیای بازیگری شد. مطهری خیلی زود به کسوت مربیان در آمد.
وی در مقطعی به عنوان سرمربی تیم امید پرسپولیس نیز فعالیت داشت. پاس، راه آهن، صبای قم، سایپا، پیکان، نساجی قائمشهر، شهر خودرو و سنگ آهن بافق از تیم‌هایی هستند که وی در آنها فعالیت داشته است.
او در 13 سال گذشته به صورت مستمر در عرصه مربیگری حاضر بوده  و بخش اعظم آن را در لیگ برتر سپری کرده است. مربی پرسپولیس و دستیار فنی گل محمدی دارای مدرک حرفه‌ای و پیشرفته مربیگری از آسیا است.

همچنین داوود فنایی امروز چهارشنبه قرارداد خود را به عنوان مربی دروازه‌بان‌ها منعقد کرد.

دروازه‌بان اسبق سرخپوشان در تیم‌های پیکان، ذوب آهن، سایپا، اکسین، شهرخودرو و چهار رده تیم‌های ملی پایه تجربه مربیگری دروازه‌بانی دارد و گلرهای مطرحی را به فوتبال ایران و لیگ برتر معرفی کرده است.

فنایی که 44 ساله است دارای مدرک درجه A آسیا در مربیگری فوتبال و مدرک حرفه‌ای مربیگری در دروازه‌بانی فوتبال است.

ضمنا مظاهر رحیم‌پور و محمد عسگری، امروز چهارشنبه با حضور در باشگاه پرسپولیس و عقد قرارداد با سرخپوشان به عنوان مربی بدنساز جدید و آنالیزور تیم معرفی شدند.

مظاهر رحیم‌پور با ۴۲ سال سن که از این پس بدنساز تیم خواهد بود، در مربیگری فوتبال نیز دارای مدرک درجه A است. او در تیم‌های؛ اکسین، تراکتور و شهر خودرو با یحیی گل‌محمدی همکاری داشته است.

آلومینیوم هرمزگان، مس کرمان، صبای قم، راه آهن و بادران دیگر تیم‌هایی هستند که این مربی طی سال‌های اخیر در آنها فعالیت داشته است.

و اما محمد عسگری که ۳۲ سال سن دارد، از این پس در بخش آنالیز به مربیان تیم، به ویژه یحیی گل محمدی کمک خواهد کرد. وی در رده‌های ملی و باشگاهی دارای سابقه فعالیت است.

وی همراه با یحیی گل‌محمدی در تیم‌های؛ نفت تهران، ذوب آهن اصفهان، تراکتورسازی تبریز، شهر خودرو و اکسین فعالیت کرده است. همچنین در تیم‌های ملی نوجوانان، جوانان و امید هم با اکبر محمدی، محمد خاکپور و وینگادا همکاری داشته است و با امیر حسین پیروانی و صمد مرفاوی نیز در تیم‌های پارسه و صبا کار کرده است. عسگری دارای مدرک مربیگری درجه B آسیا است.

ببینید:

کافه مدال؛ فرهاد و یحیی در شهر بی‌قهرمان‌ها! / ویدیو

 

تگ ها


مربیان پرسپولیس رزومه مربیان پرسپولیس دستیاران گل محمدی داوود فنایی حمید مطهری محمد عسگری مظاهر رحیم پور پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال