پس از خداحافظی با استرا؛ تاج‌گذاری مجیدی تا ساعاتی دیگر؟!

پس از قطع همکاری استراماچونی با باشگاه استقلال، اخباری از انتخاب فرهاد مجیدی برای هدایت آبی‌پوشان به گوش می‌رسد...

به گزارش مدال، بالاخره بعد از حرف و حدیث‌های فراوان باشگاه استقلال ساعاتی پیش به همکاری خود با آندره‌آ استراماچونی پایان داد تا آبی‌ها بعد از 20 روز از بلاتکلیفی مطلق خارج شوند.
اما هیئت مدیره استقلال بعد از بررسی گزینه‌های مختلف و با توجه به لزوم اعلام هرچه سریع‌تر سرمربی این تیم روی فرهاد مجیدی به توافق نهایی رسیده‌اند تا این مربی جوان بتواند شرایط این تیم را به روال عادی برگرداند.
فرهاد مجیدی در 5 بازی آخر فصل گذشته و بعد از برکناری وینفرد شفر سکان هدایت استقلال را برعهده گرفت که حاصل آن سه برد و 2 تساوی برای آبی‌ها بود و او حالا دوباره می‌تواند روی نیمکت تیمی بنشیند که سال‌ها انتظار آن را می‌کشید.
گفته می‌شود مجیدی لیست بازیکنان مورد نیاز خود را هم به باشگاه داده است و آبی‌ها مطابق خواسته‌های او وارد بازار نقل و انتقالات زمستانی می‌شوند تا بتوانند خود را در چند پست تقویت کنند.
فرهاد مجیدی در لیگ سیزدهم از فوتبال خداحافظی کرد و در این مدت دوره‌های مختلف مربیگری را در کشورهایی مثل انگلیس، اسپانیا و امارات پشت سر گذاشته است و او حالا فرصت مناسبی دارد تا به عنوان نسل جدید مربی‌هایی که وارد چرخه می‌شوند نام خود را مطرح کند.
مجیدی بعد از انتخاب به عنوان سرمربی استقلال باید با دو بازی پلی آف در لیگ قهرمانان آسیا کار خود را به عنوان سرمربی آغاز کند، دو بازی که بی‌تردید نتیجه آن در آینده کاری او بسیار مهم خواهد بود.
قرار است باشگاه استقلال خبر سرمربیگری مجیدی را تا ساعاتی دیگر رسانه‌ای کند تا این مربی بتواند از روز اول شروع تمرینات کار خود را رسما آغاز کند.

بیشتر بخوانید:

فریبا: در ماجرای استقلال و استراماچونی هواداران سوختند!

تگ ها


استقلال آندره آ استراماچونی فسخ قرارداد استراماچونی فرهاد مجیدی لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال