پس از ۱۱۹۵ روز؛ طلسم استقلال در مشهد می‌شکند؟

آخرین برد استقلال در مشهد به لیگ شانزدهم و با هدایت علیرضا منصوریان باز می‌گردد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آخرین بازی که استقلال توانست در مشهد مقابل پدیده (شهر خودرو) به برتری برسد تاکنون آبی‌ها سه بار سرمربی خود را تغییر داده‌اند اما دیگر پیروزی در مشهد برای آبی‌ها به دست نیامده است؛ وینفرد شفر در مشهد یک تساوی و یک شکست را تجربه کرد که شکست او مقابل شهر خودرو فصل گذشته منجر به اخراج پیرمرد آلمانی شد. عمر حضور استراماچونی در استقلال هم که بازی برگشت مقابل شهر خودرو در مشهد قد نداد و او آخرین تجربه حضورش روی نیمکت استقلال را مقابل شهر خودرو در دیدار رفت سپری کرد که توانست آبی‌ها را پس از سال‌ها به صدر جدول برساند.

اما حالا دوباره سکان هدایت به دست یک سرمربی ایرانی است و فرهاد مجیدی این فرصت را دارد تا طلسم سه ساله آبی‌ها مقابل شهر خودرو را در مشهد بشکند و از سوی دیگر اولین برد استقلال مقابل یک تیم مشهدی در ورزشگاه مدرن امام رضا(ع) را رقم بزند.

آخرین برد استقلال مقابل پدیده در لیگ برتر و در مشهد، به هفته بیست و نهم لیگ شانزدهم باز می‌گردد که آبی‌ها در ورزشگاه ثامن الائمه با شلیک تماشایی امید نورافکن در واپسین دقایق موفق شدند تحت هدایت علیرضا منصوریان جشن پیروزی را به پا کنند.

باید با گذشت ۱۱۹۵ روز از آخرین پیروزی آبی‌ها در مشهد، فرهاد مجیدی و شاگردانش می‌توانند طلسم شکنی کنند و در خانه شهر خودرو را شکست دهند یا همچنان سیر ناکامی برای استقلال در شرق کشور ادامه‌دار خواهد بود؟

بیشتر بخوانید:

قاضی - دیاباته؛ آسمان‌خراش‌ها به هم رسیدند

سکوت فرهاد مجیدی در مشهد هم باز نمی‌شود

 

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال شهر خودرو شهر خودرو-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال