پس از مشورت با بزرگان به تیم پیکان پیوستم

پشت خط زن تیم والیبال پیکان گفت: پیکان بازیکنان جوانی دارد و حرف های زیادی برای گفتن داریم....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، در مرحله برگشت از رقابت های لیگ برتر والیبال، تیم پیکان با نتیجه سه بر یک از سد تیم راهیاب ملل مریوان گذشت.

رضا صفایی پشت خط زن تیم والیبال پیکان پس از پیروزی تیمش مقابل راهیاب ملل مریوان گفت: بازی خوبی بود. خدا را شکر با نتیجه سه بر یک پیروز شدیم.

پشت خط زن تیم والیبال پیکان اظهار داشت: پیکان چند بازیکن جدید جذب کرده و امیدوارم روز به روز هماهنگ تر شویم و نتایج در خور شأن پیکان را کسب کنیم.

صفایی در پاسخ به این سوال که چه شد پس از پیشنهادات از قطر و ترکیه به تیم پیکان پیوست؟ گفت: از تیم های عمان، قطر و ترکیه پیشنهاداتی داشتم. تیم ترکیه همان تیمی بود که مرتضی شریفی در حال بازی کردن در آن است. همه کارها را انجام داده بودم و قرار شد به ترکیه بروم. با جذب امیرحسینی به تیم پیکان، مذاکراتی با من انجام شد. پس از مشورت با چند تن از بزرگان، صلاح بر این بود که دوباره با پیکان به لیگ برتر والیبال ایران بازگردم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا پیکان جزو تیم های مدعی مسابقات است؟ اظهار داشت: امسال چند تیم خوب و مدعی عنوان قهرمانی در رقابت ها حضور دارند. پیکان تیم جوانی است و حرف های زیادی برای گفتن دارد.

بیشتر بخوانید:

پیکان مدعی است/ هر کاری که از دستم برآید برای تیم انجام می دهم

پس از تنش ایجاد شده، بازیکنانم تمرکز خود را از دست دادند

 

 

تگ ها


تیم والیبال پیکان لیگ برتر والیبال رضا صفایی راه یاب ملل مریوان مرتضی شریفی والیبال