پس از 30 سال؛ رئال بازهم در لالیگا دبل شد

پس از 30 سال یک بار دیگر رئال در لالیگا برابر یک تیم دو بار با تساوی بدون گل متوقف شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه،  از هفته بیست‌و‌چهارم لالیگای اسپانیا، دیروز تیم‌های ویارئال و رئال مادرید در ورزشگاه سرامیکا به مصاف هم رفتند که این بازی بدون گل به پایان رسید.

در این دیدار کارلو آنچلوتی، سرمربی رئالی‌ها برای پر کردن جای خالی مهاجم فرانسوی خود کریم بنزما، بعد از مدت‌ها گرت بیل را در ترکیب اصلی و در نوک خط حمله قرار داد اما نه او نه لوکا یوویچ که به عنوان یار تعویضی جایش را گرفت نتوانستند گره از کار کهکشانی‌ها باز کنند.

با این نتیجه رئال مادرید 54 امتیازی شد و فاصله‌اش با سویای رده دومی 4 امتیاز شد. ویارئال نیز با یک امتیاز این بازی با 36 امتیاز به رده پنجم صعود کرد.

بازی رفت دو تیم در برنابئو نیز بدون گل مساوی شده بود تا به این ترتیب یک اتفاق غیرمعمول برای این تیم در لالیگا رقم بخورد. 30 سال بود که رئال در لالیگا برابر یک تیم در دو بازی رفت و برگشت با تساوی بدون گل متوقف نشده بود. آخرین بار فصل 93-92 بود که رئال مادرید هر دو بازی رفت و برگشت خود برابر خیخون را بدون گل مساوی تمام کرده بود. هدایت رئال را بنیتو فلورو بر عهده داشت.

در تاریخ لالیگا نیز تنها 5 بار چنین اتفاقی برای رئال رخ داده است. برابر راسینگ سانتاندر(32-1931)، دپورتیوو لاکرونیا(73-1972)، ساراگوسا(73-1972) خیخون(93-1992)و ویارئال.

 

 

تگ ها


فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال