پس لرزه‌های محرومیت کالدرون؛ باشگاه پرسپولیس مدرک رو کرد+ عکس

کالدرون سرمربی تیم پرسپولیس در حالی محروم شده که باشگاه استقلال به عنوان شاکی هزینه رسیدگی به شکایت را پرداخت نکرده و از نظر شکلی هم پرونده ناقص بوده است....

کالدرون سرمربی تیم پرسپولیس در حالی محروم شده که باشگاه استقلال به عنوان شاکی هزینه رسیدگی به شکایت را پرداخت نکرده و از نظر شکلی هم پرونده ناقص بوده است.

به گزارش مدال، توضیحات حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره این سند به شرح زیر است:

کمیته انضباطی به رغم توضیحات  ارایه شده از سوی آقای  کالدرون و باشگاه حکم به محرومیت ایشان  داد آن هم در حالی که کالدرون برخلاف افرادی که اتهام "مهندسی نتایج به نفع پرسپولیس" یا "اتهام حمایت از پرسپولیس" را زدند و برخوردی با آنها نشد تاکید دارد طبق مستندات موجود اتهامی به داور یا استقلال نزده.

کالدرون از دو تصمیم داور در بازی با پارس جم ابراز تعجب کرده و در ادامه گفته دوست دارم چه ببازم و چه ببرم در زمین باشد. 

 مدیرعامل پرسپولیس هم  دقایقی قبل اعلام کرد کمیته انضباطی در رویه سخت گیرانه خود  برای پرسپولیس و مماشات با تخلفات دیگر تیم ها که منجر به در نظر گرفتن 10 جلسه محرومیت برای پرسپولیس و اعضای تیم  شده در حالی کالدرون را محروم کرده که باشگاه استقلال به عنوان شاکی هزینه رسیدگی به شکایت را پرداخت نکرده و از نظر شکلی هم پرونده ناقص بوده این در حالی است که کمیته انضباطی اخیرا به یکی از شکایت های باشگاه رسیدگی نکرد و اعلام داشت زمانی به شکایت رسیدگی می شود که هزینه دادرسی واریز شود.

اخبار مرتبط:

رئيس کمیته انضباطی به انصاری‌فرد قول داد و استعفا کرد!

پس لرزه‌های محرومیت کالدرون؛ باشگاه پرسپولیس مدرک رو کرد+ عکس

تگ ها


محرومیت کالدرون کالدرون استقلال پرسپولیس کمیته انضباطی