پشت بام؛ تنها امید آبادانی‌ها برای تماشای صدرنشینی (عکس)

در فصلی که همچنان با توجه به کرونا حضور هواداران در استادیوم ممنوع است، هواداران آبادانی از پشت بام یک ۹۰ دقیقه فوق العاده را شاهد بودند....

به گزارش "ورزش سه"، هواداران آبادانی برای تماشای تیم سیروس پورموسوی در جدال با صدرنشین یک ۹۰ دقیقه با شرایط سخت را پشت سر گذاشتند. هر چند گزارشگر بازی این دیدار در تلاش بود تا صدای خروجی تشویق نفت آبادان را ضبط شده اعلام کند اما کاملا مشخص بود که این هواداران مشتاق که تعداد آنها شاید نزدیک به ۱۰۰ نفر می‌شد از فضای نزدیک به استادیوم و با تشخیص موقعیت بازی در حال تشویق تیم خود هستند.

هوادارانی که بعد از نیم فصل نگران کننده فصل گذشته که از جنگ برای دستیابی به سهمیه آغاز شده بود و به تلاش برای دستیابی به حداقل امتیاز در هفته‌های پایانی منتهی شده بود، اکنون امیدوار بودند تیم جدیدشان با همان سبک برزیلی دوست داشتنی‌شان مقابل حریفان حاضر شود. تیمی که سیروس پورموسوی البته با به خدمت گرفتن چند جوان گمنام و البته تکنیکی و ادغام آنها با نفراتی با تجربه و شناخته شده، به دنبال شکل دادن آن است.

هواداران آبادانی بعد از تجربه دو برد در دو بازی قبلی خانگی اینبار هم پشت بام‌های مجاور استادیوم را در قرق خود در آورده بودند و این شانس را داشتند تا از نزدیک شاهد برد بزرگ تیم شان در هفته ششم و صدرنشینی نفت آبادان باشند. با این امیدواری که با برطرف شدن موانع و شرایط بهتر کرونایی در روزهای پایانی فصل بتوانند اتفاقی بزرگی را با نفت آبادان در این استادیوم شاهد باشند.

تگ ها


صنعت نفت آبادان