پشت پرده آشنایی مسی و آنتونلا/ خیانت؟

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت-بعد از برگزاری جشن ازدواج لیونل مسی و همسرش آنتونیا روكوزو، رسانه های ورزشی گزارش هایی از زندگی شخصی این زوج جوان كه از دوران كودكی و نوجوانی یكدیگر را می شناختند، منتشر كرده اند ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت- بعد از برگزاری جشن ازدواج لیونل مسی و همسرش آنتونیا روكوزو، رسانه های ورزشی گزارش هایی از زندگی شخصی این زوج جوان كه از دوران كودكی و نوجوانی یكدیگر را می شناختند، منتشر كرده اند. روزنامه ماركا در گزارشی به این نكته اشاره كرد كه ارتباط مسی و آنتونیا كه از سال ها پیش یكدیگر را می شناختند، به خاطر بعد مسافت (مسی در بارسلونا زندگی می كرد و آنتونیا در آرژانتین) چندان صمیمانه نبوده ولی مرگ یكی از دوستان صمیمی آنتونیا باعث شد تا ارتباط این دو جان تازه ای بگیرد.

مسی و آنتونیا زمانی با هم آشنا شدند كه ستاره آرژانتینی 9 ساله بود و آنتونیا 8 ساله. در آن زمان توجه مسی به این دختر كوچولو جلب شده بود ولی با انتقال او به بارسلونا، ارتباط آنها با هم قطع شد. سال ها بعد، یكی از دوستان صمیمی آنتونیا از دنیا رفت و در این میان لیونل كه برای تعطیلات و سرزدن به زادگاهش به آرژانتین سفر كرده بود، برای همدردی و دلداری دادن به او دست به كار شد تا كمی از غم و اندوه دوست دوران كودكی اش بكاهد.

از آن زمان بود كه ارتباط مسی و آنتونیا به رغم فاصله زیاد موجود (آنتونیا درآرژانتین مشغول به تحصیل بود و لئو در بارسا بازی می كرد)، افزایش یافت و آنها تبدیل به یك زوج جدایی ناپذیر شدند. بعد از سال ها آنتونیا برای زندگی به بارسلونا رفت و حالا آنها دو فرزند به نام های تیاگو و متئو دارند

نامزد سابق آنتونیا: او به خاطر مسی مرا رها كرد

همیشه گفته می شد كه لئو و آنتونیو از دوران كودكی یكدیگر را می شناختند و از سن و سال پایین نامزد بودند اما حالا یكی از دوستان آنتونیا در صحبت هایی اعلام كرده كه همسر فعلی لئو مسی، قبل از ازدواج با مسی، چند سالی با فردی دیگر نامزد بوده. این در حالی است كه بسیاری از رسانه های ورزشی، مسی را عشق اول و آخر و همیشگی آنتونیا عنوان می كنند ولی گویا عروس جوان آرژانتینی قبل از مسی، نامزد دیگری داشته كه او را به خاطر مسی رها كرده.

یكی از صمیمی ترین دوستان آنتونیا در گفت وگو با مجله «برای تو» دراین باره توضیحاتی را ارائه كرده و گفته:«با وجودی كه مسی و آنتونیا از 10 سالگی همدیگر را می شناختند اما آنها در سال 2007 نامزد كردند و ارتباط شان صمیمانه تر شد. در روز 20 جولای، آنتونیا برای جشن گرفتن روز دوست به جمع ما آمد و آنجا بود كه فهمیدیم كه با لئو رفت وآمد دارد. او آن روز گوشی موبایل بلك بری اش (كه آن روزها موبایل مد روز بود) را از كیفش درآورد و گفت كه لئو این را به او هدیه داده. چیز بیشتری نگفت ولی ما فهمیدیم كه ارتباطش با مسی جدی شده» دوستان آنتونیا در روساریو او را «لا نگرا» یعنی سیاه صدا می زدند.

مسی و آنتونیا سال ها قبل توسط لوكا اسكالیا، پسرخاله آنتونیا به هم معرفی شده بودند. در آن زمان مسی از لوكا پرسیده بود: «این كیست؟» و او پاسخ داده بود:«آنتو، دخترخاله امدر آن زمان لئو 9 ساله بود و آنتونیا 8 ساله و در همان روزها مسی در نامه اش برای آنتو نوشته بود«روزی نامزد خواهیم كرد در آن روزها این دو با كودكان دیگری در حیاط خانه روكوزوها با هم بازی می كردند و ساعت ها دركنار هم سرگرم بودند.

مدتی بعد مسی به بارسلونا رفت تا برای تیم كاتالان بازی كند و البته دوستی آنها دورادور حفظ شد. طبق گفته یكی از دوستان صمیمی آنتونیا، در آن زمان بود كه آنتوی نوجوان، با پسر دیگری كه نامش فاش نشده ولی عكس هایی از او به جای مانده آشنا شد و چند سالی با هم نامزد بودند اما بعد از گذشت چند سال، وقتی كه آنتونیا فهمید كه مسی قصد سفر به آرژانتین را دارد، با نامزدش قطع رابطه كرد و برای دیدن مسی به فرودگاه رفت. نامزد سابق آنتونیا در گفت وگو با روزنامه ها گفته: «حداقل خوب شد كه آنتونیا مرا برای یك آدم بی سروپا رها نكرد و از من جدا شد تا به مسی برسد

 

 

تگ ها


اخبار روز لیونل مسی بارسلونا فوتبال