پشت پرده استفاده از داوران پیشکسوت در جام شهدا؛ فدراسیون داور نداد!

فدراسیون فوتبال پیش از این تأکید کرده بود در صورت حضور تماشاگران در ورزشگاه،‌ برای مسابقات جام شهدا داور به ورزشگاه اعزام نخواهد کرد....

جام شهدا در حالی برگزار می‌شود که قضاوت این مسابقات را داوران پیشکسوت بر عهده دارند.

به گزارش مدال، جام شهدا عصر امروز (چهارشنبه) پس از حرف و حدیث‌های فراوان با برگزاری دیدار شاهین شهرداری بوشهر - نیروی زمینی و همچنین پرسپولیس - سایپا در حالی آغاز شد که قضاوت داوران پیشکسوت در این مسابقات، از نکات جالب و البته عجیب محسوب می‌شود. این اتفاق در هر دو بازی اتفاق افتاد.

فدراسیون فوتبال پیش از این تأکید کرده بود در صورت حضور تماشاگران در ورزشگاه،‌ برای این مسابقات داور به ورزشگاه اعزام نخواهد کرد. به همین دلیل هم اتحادیه باشگاه‌های فوتبال هم که برگزار کننده جام شهداست،‌ از داوران پیشکسوت برای این مسابقات استفاده کرده است.

فدراسیون فوتبال در چند نوبت به اتحادیه باشگاه‌ها که متولی برگزاری این تورنمنت است، تأکید کرده با توجه به عدم رعایت سه شرط استانداردسازی ورزشگاه‌ها این تورنمنت باید بدون حضور تماشاگران برگزار شود.

سه شرط فدراسیون فوتبال برای برگزاری مسابقات با تماشاگر، فروش بلیت الکترونیکی و نصب گیت‌های ورودی، شماره‌گذاری شدن صندلی‌ها و نصب دوربین مدار بسته است.

اخبار مرتبط:

جام شهدا، پرسپولیس و حاشیه‌هایش؛ هر دم از این باغ بری می‌رسد

تگ ها


جام شهدا فوتبال