پشت پرده انتصاب دکتری که برای استقلال بازیکن می‌گیرد/ اختصاصی مدال

باشگاه استقلال از همه پتانسیل خود برای جذب بازیکن استفاده خواهد کرد....

باشگاه استقلال از معاونت پزشکی خود برای نقل و انتقالات استفاده خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار مدال، انتصاب دکتر امین نوروزی معاونت پزشکی باشگاه استقلال به عنوان یکی از اعضای کمیته نقل و انتقالات این باشگاه شاید در نگاه اول تصمیمی عجیب باشد اما استقلالی‌ها که در گذشته نیز از نوروزی در این جبهه بهره برده بودند این انتصاب را برگ برنده برای روزهای آینده خود می دانند.

استفاده از دکتر نوروزی در این پست در واقع تصمیمی هوشمندانه و خاص از سوی مدیران باشگاه استقلال است و دلایل خاصی در پس آن قرار دارد.

آنهایی که نوروزی را می شناسند می دانند که نزد بازیکنان استقلال از چه محبوبیتی برخوردار است و و همین محبوبیت وی موجب خواهد شد تا پای میز مذاکره با نفراتی که باید قراردادشان را با استقلال تمدید کنند کفه ترازو به نفع باشگاه سنگینی کند.

از سوی دیگر بسیاری از بازیکنان مطرح فوتبال ایران با نوروزی رفاقت دارند و به دفعات برای رفع مصدومیت خود نزد وی در کلینیک باشگاه استقلال حاضر شده اند؛ حتی برخی بازیکنان تیم رقیب که از نوروزی در مقاطعی مشاوره پزشکی گرفته اند لذا این موقعیت به باشگاه کمک می کند تا با بهره بردن از نوروزی با نفراتی که برای فصل آینده مد نظر دارند خیلی راحت تر به نتیجه نهایی برسند.

با توجه به این جایگاه، باید منتظر ماند و دید باشگاه استقلال که نوروزی را برگ برنده خود در نقل و انتقالات پیش رو می دانند می توانند نفرات مورد نظر شفر را جذب کنند؟

 

تگ ها


استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال