پشت پرده برکناری مشکوک رییس هیات ژیمناستیک استان اردبیل!

ظاهرا رییس فدراسیون ژیمناستیک از رییس هیات ژیمناستیک استان اردبیل خواسته به دلیل نامهای اعتراضی مجمع هیات ژیمناستیک از سمت خود استعفا کند اما "اباذر کریمینژاد" در این باره میگوید که چون به درگاهی رای نداده، رییس فدراسیون با هماهنگی و کمی لطفی مدیرکل برکنارش کرده است ......

ظاهرا رییس فدراسیون ژیمناستیک از رییس هیات ژیمناستیک استان اردبیل خواسته به دلیل نامه‌ای اعتراضی مجمع هیات ژیمناستیک از سمت خود استعفا کند اما "اباذر کریمی‌نژاد" در این باره می‌گوید که چون به درگاهی رای نداده، رییس فدراسیون با هماهنگی و کمی لطفی مدیرکل برکنارش کرده‌ است.
اباذر کریمی‌نژاد، رییس هیات ژیمناستیک استان اردبیل بعد از بر کناری اظهار کرد: من تیرماه برای بار دوم در مجمع انتخاباتی به عنوان رییس هیات ژیمناستیک استان اردبیل انتخاب شدم. از دوره دوم تنها پنج یا شش ماه گذشته است. هفته‌ گذشته خانم درگاهی با من تماس گرفت و در مورد نامه مبهمی که از طرف مجمع ارسال شده با من صحبت کرد. حتی آن نامه را به من نشان نداد که بدانم چه کسانی به عملکرد من اعتراض دارند. مگر می‌شود در عرض شش ماه کسی رای خود را پس بگیرد؟
وی گفت: درگاهی در آن تماس تلفنی از من خواست استعفا دهم. به او گفتم من قانونا در مجمع رای آورده‌ام، چرا باید استعفا دهم. گفته شد مدیرکل عزل‌تان را می‌خواهد. در آخر هم معلوم نشد که چرا من برکنار شدم. هنوز هم نامه عزل به دست من نرسیده است و فکر می‌کنم سرپرستی هم انتخاب نشده است.
او ادامه‌ داد: در انتخابات فدراسیون رای ما اسبقیان بود. البته اگر نظر ما هم این نبود به سبب این که با اسبقیان همشهری هستیم همه گمان می بردند که به او رای بدهیم. به همین دلیل به دنبال فرصتی بودند تا من را از دور خارج کنند. درگاهی در این مدت همه کسانی را که به او رای ندادند را از دور خارج کرده است.
رییس هیات ژیمناستیک استان اردبیل، گفت‌: درگاهی در تماس تلفنی با من، گفت‌ مجمع برگزار می‌شود. من هم گفتم ایرادی ندارد، مجمع برگزار شود و ما هم پاسخگو هستیم. چون طبق قانون حداقل یک سال بعد از از ریاست، یا برای مواردی که نگران کننده است یا درگیری پیش آمده، مجمع برگزار می‌شود تا پاسخ‌دهی یا رای گیری شود.
وی در واکنش به گمانه زنی‌هایی مبنی بر انتخاب سرپرست برای هیات ژیمناستیک استان اردبیل از سوی فدراسیون، گفت‌: احتمالا امروز (شنبه) نامه بزنند. تا دیروز که من پیگیر بودم هیچ خبری نبود و هیچ کسی هم معرفی نشده بود.
کریمی نژاد در ادامه‌ در مورد علت استعفا دادن و موضوع مطرح شده از سوی مجمع، گفت‌: نه، متاسفانه. نه به من نامه را نشان دادند و نه در مورد مشکلی با من حرف زدند. اینها به نفع خودشان کار می‌کنند. چون به خانم درگاهی رای ندادم دنبال بهانه بود و مدیر کل هم کمی لطفی کرد و این اتفاق افتاد.
رییس هیات ژیمناستیک استان اردبیل گفت: به نظرم این اتفاق مبهم و غیر موجهی است. هیات ما در سال‌های اخیر جزو هیات های نمونه بوده و عملکرد خوبی از نظر مقام آوری، برگزاری کلاس‌ها در اکثر رشته‌ها داشته است. عملکرد ما مثبت بوده و چند سال پشت سر هم به استناد نامه فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان هیات برتر هم استان و هم کشور بوده‌ایم.
او خاطرنشان کرد: اتفاق پیش آمده به نظرم ناجوانمردانه و غیر اخلاقی است. در فضای ورزشی از مرام پهلوانی به دور است که با هدفی غیر از کارایی افرادی را بیاورند. به این موضوعات و رفتارها تاسف می‌خورم.
کریمی‌نژاد، رییس هیات ژیمناستیک استان اردبیل در پاسخ به این سوال که هیچ اتفاق خاصی در این شش ماه در هیات ژیمناستیک رخ نداده بود، گفت‌: اصلا هیچ مشکلی در هیات نبوده است. ما جزو هیات‌های اخلاقی بودیم. من ایثارگر و جانباز هستم. سال‌ها مربی تیم‌ ‌ملی بودم و جزو شش نفری هستم که مربیگری و داوری بین‌المللی دارند.

تگ ها


اخبار روز ژیمناستیک هنری