پشت پرده تغییر بی سر و صدا در تیم ملی فوتسال/ شمس پست گرفت و ساکت شد

حسین شمس سرمربی سابق تیم ملی فوتسال ایران که انتقاداتش از شرایط فوتسال کشور بر هیچکس پوشیده نیست، این روزها بی سر و صدا به تیم ملی اضافه شده و فیتیله حملاتش به فدراسیون را پایین کشیده است....

به گزارش مدال، اخلاق حسین شمس برای تمامی اهالی فوتسال شناخته شده است. سرمربی سابق تیم ملی فوتسال که در سال های گذشته همواره از پست های مدیریتی و فنی در تیم ملی دور بوده است، از حمله به هیچکس در ورزش دریغ نکرده است؛ از محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان سابق گرفته تا کارلوس کی روش و مربیان فوتبالی.

شمس همواره یکی از منتقدان جدی فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال بوده است؛ چه در زمان ریاست علی کفاشیان و رضا افتخاری در فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال و چه در زمان مهدی تاج در فدراسیون و کوچ کفاشیان به کمیته فوتسال. این انتقادات حتی دامن داوود پرهیزکار جانشین جوان علی کفاشیان را در کمیته فوتسال و اوایل کارش هم گرفت اما پرهیزکار خیلی سریع دست به کار شد تا مقدمات نزدیک کردن شمس به فوتسال را فراهم کند. سیاست مدیر جوان فوتسال برقراری ارتباط دوستانه با منتقد همیشگی بود و در این کار هم موفق بود.

با استعفای محمدحسن انصاریفرد و وحید شمسایی از کمیته فنی فوتسال، زمینه آشتی با حسین شمس با سرعت بیشتری پیش رفت. شمس که شمسایی و انصاریفرد را هم از حملاتش در رسانه ها در امان نگذاشته بود، به عنوان عضو جدید این کمیته - و در واقع به عنوان جانشین آنها- انتخاب شد تا با این پست همکار محمدرضا ساکت در کمیته فنی شود.

البته تعارف پست به شمس محدود به کمیته فنی نمی شود و او قرار است در عرصه «فنی» هم نقش پررنگی داشته باشد. سرمربی سابق تیم ملی فوتسال در مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا چراغ خاموش همراه این تیم به ارومیه سفر کرد تا در نقش مدیرفنی، ملی پوشان و کادر فنی را همراهی کند. هرچند که این عنوان از سوی وی تکذیب شد و کمیته فوتسال هم اعلام کرد شمس فقط کمک حال بوده است!

تیم ملی فوتسال هفته آینده باید در تورنمنت دوستانه مشهد با حضور تیم های بلاروس، اسلواکی و کویت به میدان برود. شمس اعلام کرده که بازهم تیم ملی را در این سفر همراهی می کند تا بر همگان ثابت شود او قرار است در پست مدیریت فنی، سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی را همراهی کند.

بیشتر بخوانید:

اعلام لیست تیم‌ملی فوتسال برای تورنمنت 4 جانبه مشهد

تگ ها


حسین شمس فدراسیون فوتبال کمیته ایران فوتبال