پشت پرده خط خوردن عالیشاه از لیست پرسپولیس

سرمربی پرسپولیس برای افزایش روحیه جنگندگی امید عالیشاه او را از لیست تیم برای بازی با سپاهان کنار گذاشته بود!...

سرمربی پرسپولیس برای افزایش روحیه جنگندگی امید عالیشاه او را از لیست تیم برای بازی با سپاهان کنار گذاشته بود!

به گزارش مدال،تیم فوتبال پرسپولیس در حالی با نتیجه دو بر صفر از سپاهان شکست خورد که چند ساعت مانده به آغاز این دیدار تصمیم عجیبی از سوی گابریل کالدرون برای لیست ۱۸ نفره سرخپوشان گرفته شد.

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس ظهر روز بازی از رفتار امید عالیشاه که قرار بود بار دیگر روی نیمکت تیم بنشیند ناراحت شد تا همین موضوع باعث جایگزینی حسین ماهینی که در منزلش بود به جای هافبک تیمش شود.

گویا وقتی کالدرون متوجه چهره ناراحت و معترض عالیشاه می شود،پیش از ظهر و تنها چند ساعت قبل از شروع بازی با سپاهان، به عالیشاه اعلام می‌کند که نیازی به او برای این بازی ندارد و بهتر است به خانه رفته و استراحت کند! بعد از صحبت‌های سرمربی پرسپولیس، عالیشاه وسایل خود را جمع کرده و اردوی پرسپولیس را ترک می‌کند. اما این پایان ماجرا نیست چرا که بعد از آن سرمربی پرسپولیس یک بازیکن دیگر را جایگزین عالیشاه می‌کند.

همین موضوع و کنار گذاشتن عالیشاه باعث تعجب مسئولان باشگاه پرسپولیس می شود تا موضوع را از کالدرون پرس و جو کنند.کالدرون هم توضیح می دهد که رفتار عالیشاه و برخوردش به خبر نیمکت نشینی، تنها دلیل بیرون کردن این بازیکن از اردو بوده و با این روش خواسته تا بازیکن اش را متوجه این موضوع کند که تصمیم گیرنده در مورد ترکیب اصلی و لیست 18 نفذه فقط و فقط سرمربی است نه بازیکن.

گفتنی است که عالیشاه در زمان حضور برانکو نیز در چند نوبت به خاطر نیمکت نشینی با سرمربی کروات سرخ ها دچار تنش شده بود.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران پشت پرده خط خوردن عالیشاه از لیست پرسپولیس پرسپولیس سپاهان هفتع پنجم لیگ نوزدهم فوتبال