پشت پرده درخواست نساجی برای تغییر دوباره دیدار با پرسپولیس

باشگاه نساجی مازندران از اشتباه سازمان لیگ نهایت استفاده را برد. به گزارش خبرنگار مدال، باشگاه نساجی مازندران در حا ......


باشگاه نساجی مازندران از اشتباه سازمان لیگ نهایت استفاده را برد.
به گزارش خبرنگار مدال، باشگاه نساجی مازندران در حالی خواهان برگزاری بازی با پرسپولیس در تاریخ 22 شهریور شده است که سازمان لیگ روز دوشنبه همین هفته روز 21 شهریور را زمان برگزاری این مسابقه اعلام کرده بود. در واقع این بازی قرار بود 23 شهریور برگزار شود اما تیم میزبان رسما از سازمان لیگ خواست بازی را با موافقت تیم مهمان دو روز زودتر برگزار کند.
نکته جالب اینکه سعید فتاحی برای موافقت با درخواست پرسپولیسی‌ها به صورت تلفنی از مسئولان باشگاه نساجی رضایت آنها را  می‌گیرد و بعد اعلام می کند که بازی مذکور در تاریخ 21 شهریور برگزار خواهد شد.
مربیان نساجی و مسئولان این باشگاه بعد از قرعه‌کشی جام حذفی تصمیم می گیرند به سازمان لیگ اعلام کنند که با پرسپولیس در تاریخ 22 شهریورماه بازی خواهند کرد. آنها مدعی‌اند سازمان لیگ نامه رسمی برای برگزاری بازی در تاریخ 21 شهریور به آنها نداده لذا ما هم با برگزاری بازی با پرسپولیس در یک روز زودتر و نه دو روز، موافقت می‌کنیم. با توجه به اینکه سازمان لیگ نامه‌ای برای بازی در تاریخ 21 شهریور به باشگاه نساجی نزده، حالا مجبور است با خواسته تیم مهمان موافقت کند. در حالی که اگر نامه نامبرده را به باشگاه قائم‌شهری زده بود این باشگاه دیگر درخواستی برای تغییر دوباره زمان بازی نمی‌داد و اصلا نمی‌توانست این کار را انجام دهد.

تگ ها


فوتبال