پشت پرده دلیل اصلی عدم توافق پرسپولیس با مربی‌های خارجی

به نظر می رسد دلیل اصلی توافق نکردن مدیران پرسپولیس با مربی‌های خارجی به رقم بسیار پائین پیشنهادی آن ها مربوط می شود....

به گزارش مدال،مدیرعامل و مدیران باشگاه پرسپولیس،پس از خروج برانکو ، با سرمربی‌های متعددی برای هدایت سرخ‌ها مذاکره کردند اما تا این لحظههیچ گزینه‌ای اعلام نشده است.هرچند توئیتر باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که گزینه نهایی را انتخاب کرده است

در این میان برخی شنیده های غیر رسمی حاکی از آن است که اقدام عجیب مدیران سرخ‌پوشان دلیل صورت نگرفتن توافق با گزینه‌های مد نظرشان می‎باشد. گویا مدیران پرسپولیس اعلام کرده‌اند نهایت رقمی که می‌توانند به سرمربی پرداخت کنند، 500 هزار دلار است و حاضر نیستند بیشتر از این رقم هزینه کنند.

اگر این خبر درست باشد،کاملا می توان متوجه شد که چرا مدت زیادی است که مدیران پرسپولیس با هیچ مربی به توافق نرسیده‌اند چرا که همه سرمربی‌های مد نظر سرخ‌ها مبلغی بسیار بالاتر از 500 هزار دلار درخواست کرده‌اند و این رقم برای استخدام سرمربی حرفه‌ای، مطلوب نیست.

در این میان باید این سوال را از مدیران پرسپولیس پرسید که با کدام استدلال این سقف را برای مربی که قرار است جانشین برانکو شود انتخاب کرده اند.بی تردید پس از معرفی سرمربی جدیدی می توان با تحلیل مناسب تری به سراغ هیات میره پرسپولیس رفت.

اخبارمرتبط:

چاچیچ، کارار یا کالدرون؛ بهترین گزینه هدایت پرسپولیس کدام است؟

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران سقف پانصدهزاردلاری برای سرمربی پرسپولیس باشگاه پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال