پشت پرده زندگی ایگواین؛ فوتبال بعد از خانواده و دوستانم اهمیت دارد

ایگواین به خاطر بیماری مادرش تا آستانه کنار گذاشتن فوتبال پیش رفته است....

ایگواین به خاطر بیماری مادرش تا آستانه کنار گذاشتن فوتبال پیش رفته است.

گونسالو ایگواین، مهاجم 31 ساله چلسی که اخیرا به این تیم پیوسته است، می‌گوید به خاطر شرایط بیماری مادرش تصمیم به کنار گذاشتن فوتبال داشته است.
به گزارش خبرنگار مدال به نقل از سایت گل، ایگواین روزهای سختی را پشت سر گذاشته و در این خصوص می‌گوید:
زمانی که متوجه بیماری مادرم شدم به سرعت تصمیم به دست کشیدن از فوتبال گرفتم تا بتوانم از مادرم مراقبت کنم و تمام وقت کنارش باشم.
او افزود: در طول کوپا آمریکا شک کرده بودم که چیزی در خانه درست پیش نمی‌رود ولی با این وجود پس از این که حقیقت را به من گفتند، شوک بزرگی برای من بود. احساس گناه می‌کردم چون بی‌خبر از آن ماجرا در فینال بازی کرده بودم و مادرم در بستر بیماری بود.
وی در ادامه تاکید کرد: در آن لحظه انگار کل دنیا روی سرم خراب شد و دیگر هیچ چیز برای من اهمیت نداشت. در این دنیا به چیزی جز مادرم علاقه نداشتم. به او گفتم کارم با فوتبال تمام شده است و اگر مسئله بر سر من است، از فوتبال بازی کردن دست خواهم کشید و دیگر هرگز بازی نخواهم کرد.
ایگواین در ادامه گفت: مادرم در مقابل حرف‌های من جوابش این بود که وقتی فوتبال بازی می‌کنم، خوشحال می‌شود. او گفت اجازه نمی‌دهد تا از کاری که عاشق آن هستم، دست بکشم. از من خواست تا به خاطر او ادامه بدهم و می‌دانستم که باید آن خواسته را عملی کنم و به خواسته‌اش احترام بگذارم.
مهاجم آبی‌های لندن تصریح کرد: خانواده و دوستانم، تمام زندگی من هستند. فوتبال پس از آن قرار دارد. مردم باید این را درک کنند. آن‌ها شما را هنگام ضربه زدن به توپ و فقط داخل زمین می‌بینند و به چیزی خارج از بازی فکر نمی‌کنند و مسائل و اتفاقات شخصی زندگی ما برای آن‌ها قابل لمس نیست.