پشت پرده شکایت ریحان فیلم از مدیرعامل پرسپولیس

شرکت ریحان فیلم از محمدحسن انصاری‌فرد شکایت کرده است....

شرکت ریحان فیلم از محمدحسن انصاری‌فرد شکایت کرده است.

به گزارش مدال،برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش یک میلیون و دویست هزار یورو از باشگاه پرسپولیس طلب دارند.

ایرج عرب در دوران مدیرعاملی خود در باشگاه پرسپولیس قراردادی را برای فروش بلیت بازی های این تیم در فصل جاری رقابت های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا با یک شرکت تجاری منعقد کرد که بابت آن مبلغ هفت میلیارد تومان دریافت کرد.

مدیرعامل وقت پرسپولیس که برای پرداخت طلب یک میلیون یورویی برانکو ایوانکوویچ این پول را دریافت کرده بود پس از نیامدن سرمربی فصل گذشته پرسپولیس به تهران تصمیم به هزینه این پول برای سایر بدهی های باشگاه گرفت تا هفت میلیارد تومان را خرج کرده باشد.

بر همین اساس شرکت ریحان فیلم که برای بلیط فروشی هفت میلیارد پرداخت کرده به جای عرب از انصاری فرد شکایت کیفری کرده تا زودتر به طلبش برسد. این شرکت  پنج میلیارد هم ادعای غرامت کرده است آن هم در حالی که از درآمدهای اسپانسری شانزده میلیارد آن پیش خور شده تا طلب فصل گذشته سرخ ها پرداخت شود
هر چند هنوز هم بازیکنان مطالباتی دارند بویژه رادو، رسن، بیرانوند و برخی نفرات دیگر که طلب قابل ملاحظه ای دارند. بودیمیر هم بابت فصل گذشته و قرارداد این فصل که آن را یکطرفه فسخ کرده احتمالا باشگاه را در فیفا ششصد هزار یورو محکوم می کند. طلبکاران دیگری هم هستند که مطالبات قابل ملاحظه ای دارند. بابت فصل جدید هنور مبلغی به سرخ ها پرداخت نشده اما انصاری فرد در تلاش است به آنها پرداختی داشته باشد. به نظر می رسد علاوه بر سخت شدن کار سرخ ها بعد  از هت تریک قهرمانی از نظر مالی هم روزهای سختی در انتظار پرسپولیس باشد.

بیشتربخوانید:
پیش‌خور ۷ میلیاردی برای پرسپولیس دردسر شد

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران پشت پرده شکایت ریحان فیلم از انصاری فرد اخبار پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال