پشت پرده عجیب‌ترین اتفاق نقل و انتقالاتی

در حالیکه فصل نقل و انتقالات لیگ برتر نوزدهم این روزها به مراحل حساس خود رسیده است یکی از عجیب‌ترین انتقالات فوتبال ایران در جنوب رقم خورد....

پشت پرده انتقال مدافع نفت مسجدسلیمان به فولاد خوزستان باعث شد تا یکی از نقل و انتقالات عجیب و جنجالی را شاهد باشیم.

به گزارش مدال، در حالیکه روز گذشته از سوی باشگاه نفت مسجدسلیمان اعلام شد که قرارداد موسی کولیبالی مدافع این تیم به مدت یک فصل دیگر تمدید شده اما این بازیکن امروز با قراردادی ۲ ساله به تیم فولاد خوزستان پیوست تا یکی از نقل و انتقالات عجیب لیگ برتر را شاهد باشیم. 

کولیبالی حتی پس از تمدید قرارداد یکساله خود با نفت مسجدسلیمان امروز صبح با مراجعه به این باشگاه ۱۵۰ میلیون تومان از مطالباتش را از این باشگاه دریافت کرد اما عصر امروز با حضور در باشگاه فولاد خوزستان به این تیم پیوست!‌ این در حالی است که کولیبالی روز گذشته در زمان عقد قرارداد مقابل دوربین قراردادش را تمدید کرد و حالا به تیم شهر اهواز پیوسته است.

نکته جالب توجه اینجا است که مسئولان  نفت مسجدسلیمان روز گذشته در اداره کل ورزش جوانان استان خوزستان قرارداد کولیبالی را تمدید کردند و این در حالی است که حبیب رضایی مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان هم در لحظه تمدید قرارداد در این اداره حضور داشت اما به نظر می‌رسد که باشگاه نفت مسجدسلیمان به صورت قانونی پیگیر این انتقال عجیب شوند.

اخبار مرتبط:

نقل و انتقالات/ کولیبالی به فولاد خوزستان پیوست

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات فولاد نفت مسجدسلیمان فولاد خوزستان موسی کولیبالی نقل و انتقالات نفت مسجد سلیمان فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال