پشیمانی ستاره منچستر؛ بهتر بود به گواردیولا هیس نمی دادم

ستاره پرتغالی منچستریونایتد از اتفاق چند هفته پیش در دربی شهر منچستر ابراز پشیمانی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در اواخر بازی ماه گذشته منچستریونایتد و منچسترسیتی در اولدترافورد و در یک صحنه، زمانی که بازی متوقف شده بود، درحالیکه برونو فرناندز برای برداشتن توپ در نزدیکی خط طولی زمین می‌ رفت، پپ گواردیولا(سرمربی سیتی) توپ را برداشته و آن را به کناری پرتاب می‌کند. در این لحظه فرناندز انگشت اشاره خود را بر روی دهانش قرار داده و به گواردیولا می‌گوید بهتر است ساکت باشد.

اتفاقی که او را در نزد هواداران یونایتد محبوب تر نیز کرد. ستاره پرتغالی که در انتقالات زمستانی با ۵۵ میلیون یورو از اسپورتینگ لیسبون راهی منچستر شد، خیلی زود توانسته با ارائه بازی های خوب، خود را وارد قلب هواداران کند.

برونو روز گذشته در جریان یک مصاحبه عنوان داشت که بهتر بود در آن لحظه سکوت می کرد و واکنشی به گواردیولا نشان نمی داد:« مردم حرف می زنند و می پرسند که برونو در حدی نیست که بخواهد به گواردیولا هیس بدهد ولی یک انسان را نمی توان بر اساس تعداد افتخاراتش تعریف کرد.

البته من از حرکت خودم دفاع نمی کنم و معتقدم بهترین واکنش به گواردیولا سکوت بود و باید اجازه می دادم خود مردم قضاوت کنند ولی حساسیت بالای بازی و تنشی که در من وجود داشت اجازه نداد سکوت کنم و آن حرکت را انجام دادم.»

بیشتر بخوانید:

تکنیک نیمار حتی از مسی هم بهتر است!

تگ ها


برونو فرناندس پپ گواردیولا فوتبال جهان منچستر یونایتد منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال