پشیمانی ستاره یوونتوس از رد پیشنهاد بارسلونا

بارسلونا برای خرید ماتیس دی لیخت، مدافع هلندی یوونتوس وارد عمل شده است....

به گزارش "ورزش سه"، گرچه اخبار در روزهای اخیر حول محور انتقال یک مهاجم جدید مانند ارلینگ هالند یا سرخیو آگوئرو به بارسلونا بوده، اما حالا سایت فوتبال ایتالیا مدعی شد مینو رایولا در مورد آینده ماتیس دی لیخت، ستاره هلندی یوونتوس نیز با خوان لاپورتا، رئیس جدید بارسلونا گفتگو کرده است. رایولا اخیرا جلساتی را با هیئت مدیره بارسلونا بر سر انتقال ارلینگ هالند، مهاجم دورتموند برگزار کرده، اما این مذاکرات همچنین پیرامون توافق احتمالی برای انتقال ماتیس دی لیخت نیز بوده و احتمال انتقال مدافع هلندی به نوکمپ نیز وجود دارد.

ماتیس دی لیخت در تابستان ۲۰۱۹ با قراردادی به ارزش ۷۵ میلیون پوند از آژاکس به یوونتوس پیوست. دی لیخت این فصل و در غیاب جورجو کیه لینی در یوونتوس به یک بازیکن ثابت تبدیل شده و عملکرد درخشانی نیز داشته است. اما رادیو کاتالونیا مدعی شد این بازیکن از رد پیشنهاد بارسلونا در تابستان سال ۲۰۱۹ پشیمان شده و در صورت امکان خواهان انتقال به این تیم در ماه های پیش رو است.

خوان لاپورتا قصد دارد که در تابستان امسال دو مدافع جدید برای بارسلونا و رونالد کومان به خدمت بگیرد. کاتالان ها به دنبال یافتن جانشینی در بلندمدت برای جرارد پیکه، مدافع باتجربه خود هستند و احتمال جدایی ساموئل امتیتی ​​در تابستان از این باشگاه نیز وجود دارد. البته یوونتوس به راحتی اجازه جدایی ماتیس دی لیخت را نخواهد داد و اخیرا حتی اخباری در مورد احتمال انتخاب این بازیکن به عنوان کاپیتان دوم بیانکونری برای فصل بعد نیز منتشر شده است.

تگ ها


جرارد پیکه ماتیاس دی لیخت فوتبال جهان یوونتوس بارسلونا سری آ لالیگا فوتبال