پشیمانی یونایتد از نخریدن گرلیش؛ او ژانویه می‌آید؟

منچستریونایتد که تابستان گذشته نتوانست جک گرلیش را به خدمت بگیرد همچنان خواهان خرید کاپیتان استون ویلا است....

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد در تابستان گذشته به دنبال خرید جک گرلیش ستاره استون ویلا بود اما وقتی با پیشنهاد فروش ۶۵میلیون پوندی ویلا مواجه شد کنار کشید تا این انتقال به سرانجام نرسد.

 یونایتد حالا در ماه ژانویه بار دیگر به جذب گرلیش علاقه دارد اما این بار استون ویلا قیمت او را بالاتر هم برده و خواهان دریافت ۱۰۰ میلیون پوند در ازای فروش کاپیتان خود است. چرا که گرلیش در این فصل بسیار درخشان ظاهر شده و مدیریت باشگاه گمان می کند ارزش او به مراتب بالاتر رفته است.

جالب اینجا است که گرلیش امروز جمعه در اولدترافورد با بازوبند کاپیتانی استون ویلا مقابل یونایتد خواهد ایستاد اما اگر اد وودوارد و دیگر مدیران یونایتد با پرداخت ۱۰۰ میلیون پوند به استون ویلا موافقت کنند ممکن است به زودی شاهد حضور او در این ورزشگاه با پیراهن سرخ رنگ یونایتد باشیم.

گفته می شود یکی از علتهای اصلی عدم موافقت یونایتد با خرید ۶۵ میلیون پوندی گرلیش در تابستان این بود که شیاطین سرخ کمی قبل برای خرید فان دبیک ۴۰ میلیون پوند پرداخته بودند و دیگر توان مالی چنین خریدی را نداشتند. گرلیش که در تابستان به دوستانش گفته بود در حال عزیمت به منچستریونایتد است ناگهان با شنیدن خبر منصرف شدن شیاطین سرخ پای میز نشست و قرارداد پنج ساله جدیدی با ویلا امضا کرد.

تگ ها


استون ویلا منچستر یونایتد