کاوانی در تیر‌رس اینتر در صورت ناکامی در جذب لوکاکو

اینتر در صورت ناکامی در جذب روملو لوکاکو به سراغ ادینسون کاوانی ستاره گلزن پاری‌سن ژرمن خواهد رفت...

مهاجم تیم ملی اوروگوئه پلن بی اینتر در صورت عدم توافق با منچستریونایتد خواهد بود.

به گزارش مدال، پاری‌سن ژرمن مشکلی با فروش ادینسون کاوانی که ارزشی 50 میلیون یورویی دارد، نخواهد داشت.

به گزارش گاتزتا دلو اسپورت، ادین ژکو، مهاجم رم یکی از اولویت‌های آنتونیو کونته است اما این مربی ایتالیایی به یک مهاجم دیگر نیز احتیاج خواهد داشت. جوزپه ماروتا، مدیر اجرایی اینتر اخیرا در مصاحبه ای اعلام کرده بود این باشگاه در ادامه نقل و انتقالات، یک مهاجم باتجربه تر و یک مهاجم جوان‌تر به خدمت خواهد گرفت. با این حال مذاکرات برای جذب مهاجم جوانتر که روملو لوکاکو نام دارد، پیچیده باقی می ماند و اگر در نهایت اینتر، در راه جذب این مهاجم بلژیکی با شکست مواجه شود، آنگاه برنامه تغییر خواهد کرد. در این صورت مهاجم دوم نیز می‌تواند بازیکنی با تجربه باشد چراکه این روزنامه چاپ شهر میلان، از علاقه نراتزوری به ادینسون کاوانی، فوروارد پاری‌سن ژرمن خبر داده است. مهاجم سابق ناپولی، در رختکن اینتر دو حامی دارد که هر دو، هموطنان او به نام‌های ماتیاس وسینو و دیگو گودین هستند. 

ال ماتادور در حال حاضر دستمزد 14 میلیون یورویی در سال دریافت می‌کند و ارزش او 50 میلیون یورو است. این بازیکن 32 ساله که فقط یک سال دیگر از قراردادش باقی مانده، می‌گوید قصد ماندن در پاریس را دارد اما باشگاه فرانسوی مایل است او را به فروش برساند. اگر شرایطش پیش بیاید و کاوانی نیز حاضر به جدایی شود، آنگاه ماروتا می‌تواند برای جذب او اقدام کند.

اخبار مرتبط:

دیبالا اهرمی برای جذب لوکاکو

 

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان آنتونیو کونته تیم ملی اوروگوئه گاتزتا دلو اسپورت روملو لوکاکو منچستر یونایتد اینتر میلان سری آ لیگ برتر فوتبال