پله و رد شایعات اخیر در مورد سلامتی‌اش

پله، اسطوره فوتبال برزیل، با رد شایعات اخیر در مورد مشکلات مربوط به سلامتی‌اش، تأکید کرد که شرایط جسمانی خوبی دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ادینیو، پسر پله، به‌تازگی اعلام کرد که پدرش دچار افسردگی شده و به دلیل این‌که نمی تواند به خوبی راه برود، حاضر نیست از خانه خارج شود. اما پله که در پاییز گذشته ۸۰ ساله شده، این حرف‌ها را رد کرد.

او در بیانیه‌ای که منتشر کرد گفت: "از شما برای دعاها و ابراز نگرانی‌ها تشکر می‌کنم. من خوب هستم. امسال ۸۰ ساله شدم. من هم روزهای خوب و بد دارم. این برای آدم‌هایی در سن من طبیعی است. من نمی‌ترسم. مصمم هستم و به کاری که می‌کنم، ایمان دارم. هفته گذشته این افتخار را داشتم که در استودیویی که مستندم را در آن می‌سازم، با رئیس فدراسیون فوتبال برزیل دیدار کنم.

من ماه گذشته دو جلسه عکاسی با کمپینی که از تصاویر من استفاده می‌کند، داشتم. چندین برنامه از پیش تعیین شده دارم. هیچ‌وقت در برنامه‌هایی که به آن‌ها تعهد داده‌ام، غیبت نمی‌کنم. محدودیت‌های فیزیکی‌ام را می‌پذیرم؛ اما قصد دارم به مسیرم ادامه بدهم. خدا نگهدار شما باشد."

تابستان آینده پنجاهمین سالگرد قهرمانی برزیل در جام جهانی ۱۹۷۰ مکزیک است که سومین قهرمانی پله در این رقابت‌ها بود. او که در ۱۲۸۱ بازی دوران حرفه‌ای‌اش، ۱۰۹۱ گل به ثمر رساند، همچنان با ۷۷ گل زده، بهترین گلزن تاریخ تیم ملی برزیل است.

بیشتر بخوانید:

ابتلای اسطوره فوتبال برزیل به افسردگی!

کاری که لیورپول در این فصل انجام داده باور نکردنی است

 

تگ ها


فوتبال جهان پله پله کلمنت برزیل فوتبال