پل اینس: هو کردن طرفداران اتفاقی نادر در یونایتد است/ مورینیو هنوز تیمش را نمی شناسد

بازیکن سال های پیش یونایتد گفت: تیم روی شانس تکیه می کند و طرفداران صبوری می کنند اما من نمیبینم منچستر یونایتد در تلاش باشد به سبک خاصی بازی کند ......

بازیکن سال های پیش یونایتد گفت: تیم روی شانس تکیه می کند و طرفداران صبوری می کنند اما من نمیبینم منچستر یونایتد در تلاش باشد به سبک خاصی بازی کند‌.
به گزارش خبرنگار مدال، پل اینس که به نتایج اخیر شیاطین سرخ و سبک بازی تیم انتقاد دارد، می گوید: 

طرفداران در پایان بازی تیم را هو کردند و این اتفاقی نادر در منچستریونایتد است و پیشتر چنین چیزی مشاهده نمی شد. 

وی افزود: بی احترامی به کریستال پالاس نباشد ولی ما در حال حرف زدن در مورد منچستریونایتد هستیم؛ واقعا چه برنامه‌ای وجود داشت که فلینی زودتر از سانچز به بازی فرستاده شد؟ وقتی یونایتد نمی‌تواند گل بزند، فلینی را به بازی می‌فرستد و رو به توپ‌های بلندی می‌آورد که پالاس آماده آن‌ها است.

پل اینس تاکید کرد: آن‌ها روی شانس تکیه می‌کنند. نیم میلیون پوند به سانچز پرداخت می‌شود و او نقشی در بازی ندارد و کار خاصی انجام نمی دهد. به جای آن تاکید بر توپ‌های بلند است. ما سانچز را این گونه نمی‌خواهیم؛ ما خواستار حضور او در محوطه جریمه هستیم که بتواند گل به ثمر برساند. طرفداران صبور بوده‌اند ولی من نمی‌بینم تیم در تلاش باشد به سبک خاصی بازی کند و کاملا بی برنامه هستند. 

او تصریح کرد: مورینیو دست به تغییر در ترکیب تیمش می‌زند، چون بهترین ترکیب یازده نفره خود را نمی‌شناسد و هربار یک ترکیب چیده می شود. او بارها و بارها ترکیب را عوض کرده است. او پس از گذشت سه سال و این همه هزینه، تیمش را نمی‌شناسد. 

پل اینس می گوید: یک سرمربی برای ایجاد یکدستی و ثبات در تیمش باید بگوید و بداند که این ترکیب یازده نفره‌ای است که من فارغ از مصدومیت‌ها و محرومیت‌ها به آن اعتماد دارم و به بازی می فرستم. اگر به این سبک رو بیاورند، شاید عملکرد‌ بهتری از خود به نمایش بگذارند. او باید تیمش را بشناسد.

تگ ها


فوتبال