پل پوگبا: اسلام برای من همه چیز است/ از درون به آرامش رسیده‌ام

پوگبا به دین اسلام و مسلمان بودن خود افتخار می‌کند و همین مسئله را سبب تغییر و درک بیشتر در زندگی‌اش می‌داند...

هافبک فرانسوی و مسلمان منچستریونایتد که شکرگزاری‌های او پس از گلزنی به حریفان معروف شده است، درباره دین اسلام توضیحاتی داده است.

به گزارش مدال، پل پوگبا در گفتگو با نشریه تایمز انگلیس گفت: مسلمان بودن برای من همه چیز است و شکرگزار همه چیز هستم. مسلمان شدن سبب تغییر در من شد و باعث شد تا چیزهایی را در زندگی درک کنم. حدس می‌زنم که از دورن به آرامش بیشتری رسیده‌ام چون من مسلمان به دنیا نیامدم، حتی با وجود اینکه مادرم مسلمان بود.
وی در ادامه افزود: اسلام تصویری نیست که همه آن را می‌بینند. دین اسلام زیبا است و اگر آن را بشناسید به این موضوع پی خواهید برد. هر کسی که با اسلام در ارتباط است، چنین حسی را تجربه کرده است.
هافبک فرانسوی شیاطین سرخ تصریح کرد: به عنوان یک مسلمان باید هر روز پنج نوبت نماز بخوانید و این جز اصول دین اسلام است. هدف از نماز خواندن هم طلب بخشش از خدا و شکرگذاری بابت چیزهایی است که خداوند به ما داده است، از جمله سلامتی.
پل پوگبا در پایان گفت: این زندگی در واقع آزمونی برای ما است، درست مثل همین حالا که کنار شما نشسته‌ام، حتی برای شما که مسلمان نیستید و یک انسان معمولی هستید. ما رابطه انسانی با یکدیگر داریم و به یکدیگر احترام می‌گذاریم، حالا فرقی نمی‌کند که شما چه دین و چه رنگ پوستی دارید. اسلام اینطور است.

بیشتر بخوانید:

سبقت راموس از کاسیاس؛ مدافع گلزن اسپانیا جاودانه شد

تگ ها


نشریه تایمز شکرگزاری شیاطین سرخ دین اسلام پل پوگبا منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال