پل پوگبا با تیم ذخیره های منچستریونایتد تمرین کرد

پل پوگبا ستاره فرانسوی منچستریونایتد به دلیل مصدومیت در دیدار مقابل بازل در دوازدهم سپتامبر، دوازده بازی قبلی شیاطین سرخ را از دست داده ولی مورینیو امیدوار است بعد از وقفه بازی های ملی، پوگبا را دوباره در ترکیب خود داشته باشد ......

پل پوگبا ستاره فرانسوی منچستریونایتد به دلیل مصدومیت در دیدار مقابل بازل در دوازدهم سپتامبر، دوازده بازی قبلی شیاطین سرخ را از دست داده ولی مورینیو امیدوار است بعد از وقفه بازی های ملی، پوگبا را دوباره در ترکیب خود داشته باشد.

طبق اعلام منابع معتبر، پل پوگبا روز چهارشنبه در تمرین گروهی تیم رزروهای منچستریونایتد شرکت کرد. در شرایطی که سیزده بازیکن یونایتد در اردوهای ملی حضور دارند، مورینیو به بازیکنانی نظیر ماتا، هررا، اسمالینگ و مک تومینی چند روز استراحت داده است. اما پل پوگبا این روزها در کارینگتون تمرین می کند تا بتواند هر چه سریعتر به میادین بازگردد. این ستاره فرانسوی امیدوار است بتواند در دیدار مقابل نیوکاسل در روز هجدهم نوامبر به میدان برود.

خبر خوب دیگر برای یونایتد این است که روخو و کریک هم در روز چهارشنبه تمرین کردند و می توانند به زودی به ترکیب تیم ملحق شوند.

 

 

تگ ها


اخبار روز پل پوگبا منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال