پل پوگبا به شیاطین سرخ تضمین داد!

پل پوگبا ستاره جدایی‌طلب منچستریونایتد بعد از ناکامی در خروج از اولدترافورد به سران شیاطین سرخ تضمین داد که تمام توانش را برای موفقیت تیم به کار ببندد....

به گزارش مدال؛ «پل پوگبا» ستاره فرانسوی باشگاه منچستریونایتد در طول تابستان به دنبال جدایی از شیاطین سرخ بود و قصد داشت با پیوستن به رئال مادرید شاگرد «زین‌الدین زیدان» شود اما این اتفاق رخ نداد و با توجه به عدم جذب جانشین مناسب از سوی منچستریونایتد و اتمام زمان خرید بازیکن در فوتبال انگلیس، وقوع این انتقال تقریباً غیرممکن است و هافبک فرانسوی در این تابستان به خواسته خود نخواهد رسید.

حالا «میرر» گزارش داده که با شروع فصل جدید لیگ برتر انگلیس، پوگبا به سران یونایتد ضمانت داده که با تمام توان برای این تیم به میدان خواهد رفت. باتوجه به جدایی «آندر هررا» و عدم جذب هافبک وسط جدید توسط منچستریونایتد، نقش هافبک فرانسوی در ترکیب تیم تحت رهبری «اوله‌گونار سولشائر» از فصل گذشته هم بیشتر خواهد شد. خط هافبک منچستریونایتد حالا به رهبری «پل پوگبا» متشکل از بازیکنانی چون «اسکات مک‌تامینای»، «نمانیا ماتیچ» و «فرد» خواهد بود اما طرز فکر پوگبا پس از تداوم حضور در اولدترافورد و اراده بالایش موجب خشنودی سرمربی نروژی است و او حالا به انتخاب ستاره تیمش به عنوان کاپیتان فصل جدید در غیاب اشلی یانگ فکر می‌کند. فراموش نکنید که یانگ به اواخر دوران حضورش در اولدترافورد رسیده و باشگاه به دنبال کاپیتان جدید خود پس از جدایی اوست و اهدا بازوبند به پوگبا می‌تواند یک انگیزه جدید برای او باشد.

بیشتر بخوانید:

اسطوره باشگاه منچستریونایتد خواستار کتک زدن پوگبا شد!

تگ ها


منچستریونایتد شیاطین سرخ لیگ برتر انگلیس اولدترافورد پوگبا پل پوگبا منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال