پل پوگبا- رئال مادرید- کریستن اریکسن؛ قصه ناتمام!

شواهد حاکی از آن است که رئال مادرید از خرید پوگبا منصرف شده است...

به ادعای رسانه‌های اروپایی، رئال مادرید با منچستریونایتد بر سر انتقال پل پوگبا مذاکراتی را هفته گذشته در لندن انجام دادند و هر روز شایعه جدیدی در ارتباط با انتقال ستاره فرانسوی شیاطین سرخ به جمع کهکشانی‌ها شنیده می‌شود.

به گزارش مدال به نقل از نشریه سان، سران یونایتد در مذاکره با باشگاه رئال مبلغ 150 میلیون برای فروش ستاره تیم خود درخواست کردند.
اما به نظر می‌رسد با آنکه پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستریونایتد یکی از اولویت‌های اصلی زیدان برای تجدید قوای رئال بود اما او دیگر از برنامه‌های رئال مادرید خارج شده است.
باشگاه منچستر یونایتد به سادگی حاضر به فروش ستاره فرانسوی اش نیست به همین خاطر رئالی‌ها نیز از جذب او ناامید شدند و به دنبال گزینه‌های دیگری هستند.
در شرایط کنونی مادریدی‌ها به دنبال جذب کریستین اریکسن به جای پوگبا هستند و همچنین برای جذب یک ابر ستاره در تابستان با چلسی به توافق رسیدند و ادن هازارد بزودی با پیراهن شماره 7 مادرید در میادین حاضر خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

4 هفته دوری نیمار از میادین/ درگذشت اسطوره تاتنهام؛ بسته خبری خارجی

تگ ها


کهکشانی‌ها شیاطین سرخ نقل و انتقالات نقل و انتقالات تابستانی زین‌الدین زیدان کریستین اریکسن پل پوگبا ادن هازارد چلسی لیگ برتر لالیگا فوتبال