پنالتی جنجالی همه چیز را تغییر داد!

علیرغم فرصت‌های پرشماری که شاگردان مهابادی برای پیروزی خانگی داشتند، فرصت سوزی پپاپی آنها در نهایت یک تساوی را در نهایت برای آنها به ارمغان آورد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رایکا بابل که پیش از سفر به شیراز دست به تغییراتی در کادرفنی خود زد و علی نظرمحمدی را برکنار کردند، در حالیکه هنوز رحمان رضایی را به عنوان سرمربی جدید روی نیمکت نداشتند، تنها ثانیه‌هایی برای دستیابی به یک پیروزی خارج از خانه فاصله داشتند.


مهرداد حیدری، مهاجم شماره ۱۰ رایکا در دقیقه ۳۱ نیمه اول موفق شد اولین و تک گل تیمش را در این بازی جنجالی به ثمر برساند. شاگردان داوود مهابادی در این بازی دو بار به تیرک دروازه زدند و یک بار نیز ضربه آکروباتیک ایمان شوریابی به شکلی عجیب توسط دروازه بان راهی کرنر شد. در دقایق پایانی این بازی هواداران فجرسپاسی به شدت نسبت به بی توجهی مدیران استانی به شرایط این باشگاه که در نیم فصل اول در جمع مدعیان اصلی صعود قرار داشت، اعتراض کردند و استادیوم را ترک کردند.


اما در شرایطی که از ۵ دقیقه وقت اضافه اعلام شده تنها ۱۰ ثانیه باقی مانده بود، برخورد توپ به دست بازیکن رایکا یک پنالتی را برای فجر به ارمغان آورد.


اعتراض ۴ دقیقه‌ای بازیکنان رایکا یک اخراجی برای بازیکنان این تیم و چند کارت زرد از سوی داور برای بازیکنان دو تیم را در پی داشت. در نهایت میلاد غریبی، هافبک فجر پشت ضربه قرار گرفت تا در دهمین دقیقه از وقت‌های اضافه آن را وارد دروازه رایکا کند و تیمش را به امتیاز این بازی برساند.


فجرسپاسی با این تساوی با ۳۶ امتیاز در رده هشتم به کار خود پایان داد و رایکا نیز با ۲۰ امتیاز نتوانست تغییری در جایگاه خود شکل دهد.

بیشتر بخوانید:

تقابل تارتار و نصرتی در تعطیلی کوتاه مدت لیگ

دیدار تراکتور و مس در جام حذفی لغو می شود؟

 

 

تگ ها


دسته یک فوتبال ایران لیگ آزادگان فوتبال