پنالتی‌های یونایتد به رونالدو می‌رسد، ضربات آزاد نه!

ریو فردیناند، مدافع سابق منچستریونایتد، می‌گوید کریستیانو رونالدو باید ضربات آزاد این تیم را با برونو فرناندز تقسیم کند...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یونایتد روز جمعه برای جذب رونالدو با یوونتوس به توافق رسید و دقایقی قبل این انتقال با مبلغ ۲۳ میلیون یورو رسمی شد. این بازیکن ۳۶ ساله در اولین دوران حضورش در یونایتد در فاصله سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۹ عملکردی درخشان داشت و به احتمال زیاد به نقطه اتکای اصلی خط حمله اوله گونار سولسشر نیز تبدیل خواهد شد اما فردیناند بعید می‌داند که فرناندز به کناری رانده شود.

فرناندز از زمان پیوستن به یونایتد در ژانویه ۲۰۲۰ بیش از هر بازیکن دیگری روی گل‌های زده شده نقش داشته و بسیاری از این گل‌ها روی ضربات شروع مجدد به ثمر رسیده‌اند. فردیناند انتظار دارد که بازیساز پرتغالی ضربات پنالتی را به هموطنش بسپارد اما دلیل نمی‌بیند که با توجه به رکورد گلزنی درخشانش، از ایستادن پشت ضربات آزاد نیز کناره‌گیری کند.

مدافع سابق شیاطین سرخ در کانال یوتیوب خود گفت:« من فکر می‌کنم برونو از پنالتی‌ها کناره‌گیری کند اما از ضربات آزاد و کرنرها چشم‌پوشی نخواهد کرد. ضربات آزاد اطراف محوطه جریمه برای او خواهد بود. من فکر می‌کنم رکورد او نشان می‌دهد که همین اتفاق هم باید رخ دهد. رونالدو صددرصد پنالتی‌ها را می‌گیرد. آنها برای دادن پنالتی به او توافق می‌کنند اما ضربات آزاد اطراف محوطه جریمه برای برونو خواهد بود.»

تگ ها


برونو فرناندز کریستیانو رونالدو فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال