پنجره استقلال و شهرخودرو بسته است!

بر اساس آرایی که قبلا از سوی فیفا صادر شده پنجره ۴ تیم بسته شده که این چهار تیم عبارتند از استقلال – صنعت نفت – ماشین سازی و شهر خوردو....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فریبرز محمود زاده – رییس کمیته نقل و انتقالات در این باره می گوید: قوانین در این خصوص تغییر کرده است. پیش تر اگر تیم ها مطالبات معوقه را پرداخت می کردند باز هم پنجره اشان بسته می ماند. اما اکنون شرایط تغییر کرده؛ به محض اینکه تیم ها مطالبات معوقه را پرداخت کنند پنجره اشان باز می شود. امیدوارم استقلال – صنعت نفت – شهر خودرو و ماشین سازی هر چه سریعتر در این باره اقدامات لازم را انجام دهند و پنجره اشان باز شود و بتوانند قرارداد جدید را ثبت کند. مادامی که نامه ای از سوی فیفا به دست ما نرسد قراردادهای جدید این تیم ها در سازمان لیگ ثبت نخواهد شد.

رییس کمیته نقل و انتقالات در خصوص اینکه آیا پنجره پرسپولیس به خاطر پرونده برانکو بسته شده است؟ گفت: مکاتبات در این زمینه ادامه دارد اما فعلا نامه ای از سوی فیفا برای جلوگیری از ثبت قرارداد بازیکنان جدید پرسپولیس به دست ما نرسیده است و این باشگاه منعی برای ثبت قرارداد بازیکنان جدید خود ندارد. هر چند تا اکنون درخواستی از ما صورت نگرفته است. امیدواریم این باشگاه هم با مذاکرات خود با فیفا  و اقدامات مثبتی که انجام می دهد مانع از بسته شدن پنجره اش شود.

فریبرز محمود زاده در خصوص محرومیت فولاد هم می گوید: پنجره این تیم با رای کمیته تعیین وضعیت بسته شده است. فولادی ها از نقل و انتقالات از دو پنجره محروم شده اند و تا رفع مشکل و صدور رای جدید از سوی کمیته تعیین وضعیت قادر به ثبت قرارداد بازیکنان جدید نخواهند بود.

بیشتر بخوانید:

باشگاه تراکتور: جدایی رشید مظاهری غیر قانونی است

فرشید باقری، دومین بازیکن تمدیدی استقلال

 

 

 

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۳۹۹ سازمان لیگ برتر فریبرز محمودزاده پرسپولیس تهران فوتبال ایران استقلال شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال