پنجره بسته فولاد ؛ تهدید نه! فرصت

طبق اعلام دادگاه CAS یک ماه دیگر رای نهایی در خصوص پنجره نقل و انتقالاتی فولاد رای صادر خواهد شد و فولاد باید با بازیکنان فعلی ادامه بدهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فولاد پس از قهرمانی روزهای پر فراز و نشیبی داشت و پس از خروج چهار بازیکن اما این تیم به جمع بندی نهایی برای حضور عبدالله ویسی رسید و این سرمربی خوزستانی جانشین جواد نکونام شد. پس از این انتخاب اما گرشاسبی مدیرعامل فولاد توانست تمام مهره‌های تیمش را نگه دارد و دست ویسی را پرتر کند. باقی ماندن سعادت حردانی بازیکن ملی‌پوش فولاد، شیمبا و موسی کولی‌بالی و آبشک در روزهای پایانی باعث شد تا این تیم تکمیل شود.

فولادی‌ها اما پیش بینی کرده بودند که پنجره نقل و انتقالات شان باز نشود و تعدادی از ستاره‌های آکادمی را به اردوی کردان خود فرا خواندند تا فرصت خوبی به آن‌ها بدهند و منتظر نمایش توانایی‌شان باشند. ویسی که کار کردن با جوانان از خصوصیات بارزش است نیز به آن‌ها با صحبت هایش روحیه داده و این قول را داده که قطعا فرصت بازی چه در بازی‌های لیگ و چه در آسیا را خواهند داشت و تنها کافی است قدر این فرصت طلایی را بدانند.

پنجره بسته می‌تواند برای فولاد تهدید نباشد و تبدیل به فرصتی بزرگ بشود تا تعدادی بازیکن جوان خوزستانی راه ستاره شدن را سریع‌تر طی کنند و فصل جدید برای فوتبال خوزستان و فولاد رقم بزنند. بازی دادن به جوانان نیاز به صبر دارد تا عمل رسیدن به کوه موفقیت کم کم طی شود.

گفتنی است فولاد در اولین دیدار فصل خود باید برابر پرسپولیس در چارچوب سوپرجام قرار بگیرد و این دیدار می‌تواند شروع درخشش ستاره‌های جوان فولاد باشد.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۴۰۰ فولاد خوزستان فوتبال ایران فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال