پنجعلی: برانکو دیر تعویض کرد

کاپیتان پیشین پرسپولیس معتقد است که شکست این تیم مقابل السد قطر عجیب بود، چون انتظار از شاگردان برانکو خیلی بیشتر است ......

کاپیتان پیشین پرسپولیس معتقد است که شکست این تیم مقابل السد قطر عجیب بود، چون انتظار از شاگردان برانکو خیلی بیشتر است.
محمد پنجعلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست 3 بر یک پرسپولیس مقابلالسد در لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: بازی خوب نبود و بچه‌ها اصلاً تمرکز نداشتند، اما مطمئنم که جبران می‌کنند. روز بد بچه‌های برانکو بود و حال ما هم از این باخت گرفته شد. باخت عجیبی بود، چون ما آخرین تمرین‌شان را دیدیم، اما مقابل السد روز بدشان بود. فکر می‌کنم گل اولی که پرسپولیس خورد، شیرازه تیم را به هم ریخت و در نیمه دوم هم خیلی سریع گل خوردند و در نهایت هم نتوانستند کاری بکنند.
وی به انتقاد از تصمیم برانکو و دستیارانش در تعویض‌ها مقابل السد پرداخت و خاطرنشان کرد: مقابل السد تعویض‌های پرسپولیس دیر انجام شد. شما برای اینکه بازی را برگردانید، باید بازیکنی را به زمین بفرستید که حداقل 20 دقیقه وقت داشته باشد. همان‌طور که گفتم بازی مقابل السد عجیب بود و بعید است که این طور می‌شود. همه از پرسپولیس انتظار دارند.
پیشکسوت پرسپولیس در مورد وضعیت این تیم در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: الان در لیگ قهرمانان آسیا با یک فوتبال حرفه‌ای درگیر هستیم و تیم‌ها‌ی‌مان هم معمولاً در این مسابقات به مشکل می‌خورند. بازی در لیگ قهرمانان آسیا کار سختی است، اما با این وجود باز هم از این پرسپولیس خیلی انتظار داریم. در ایران مشکلی نداریم، اما فوتبال ما با آسیا فرق می‌کند، فاصله‌های‌مان با آنها زیاد است.

تگ ها


اخبار روز فوتبال