پنجعلی: برای نوه پروین تمرینات اختصاصی می گذاریم

حضور والارضا نوه علی پروین در تیم نوجوانان پرسپولیس همانقدر که با استقبال مثبت همراه بود انتقادهایی را نیز به وجود آورد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، علی پروین دو روز پیش با تبریک به نوه اش والا رضا فرزین اعلام کرد که او به تیم نوجوانان پرسپولیس پیوسته است. اتفاقی که بعد از انتشار عکس های نوه پروین با انتقادهایی از سوی برخی مواجه شد که این حضور را حاصل اعتبار علی پروین می دانستند . بیشترین انتقادها به شرایط و آمادگی جسمانی نوه پروین مربوط بود که به نظر می رسید برای حضور در زمین فوتبال با اضافه وزن روبرو است.


محمدپنجعلی رئیس آکادمی و مدیرتیم های پایه پرسپولیس در واکنش به این انتقادها گفت:" جالب است! حالا همه کارهای فوتبال درست است و فقط مشکل فوتبال ما حضور نوه علی پروین در تیمهای پرسپولیس است."


او افزود:"  علی پروین هفتادسال در این فوتبال و پرسپولیس بوده است و آنقدر برای تیم زحمت کشیده است نمی توان راجع به زحمات و افتخاراتش در یک ساعت و یک روز صحبت کرد. حالا اینکه نوه او که تمام عمرش را در پرسپولیس بوده آمده نباید چنین جوی راه بیفتد."


کاپیتان سابق پرسپولیس گفت:" می گویند وزنش بالا است اما مشکلی نیست با برنامه و تمرینات اختصاصی او شرایط فیزیکی و آمادگی صددرصد را به دست می آورد."


پنجعلی اضافه کرد:" اگر بخواهیم از این چیزها حرف بزنیم می توانم راجع به برانکو صحبت کنم که چهارسال برادرش در پرسپولیس بود و هیچ کاری نکرد."

بیشتر بخوانید:

حاشیه‌های پرسپولیسی شدن نوه استقلالی پروین!

 

تگ ها


علی پروین پرسپولیس تهران محمد پنجعلی فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال