پنجعلی: دولت‌مردان کمک کنند کرونا ریشه کن شود

پیشکسوت فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد با درایت مدیران و دولت‌مردان شرایط برای ریشه کن شدن کرونا فراهم شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، محمد پنجعلی مدافع اسبق پرسپولیس درباره درگذشت حمید جاسمیان گفت: متاسفانه این اتفاق چند وقتی است که گریبانگیر همه شده و ورزش هم درگیر آن شده است. دیروز یکی از باشخصیت ترین افراد حاضر در ورزش و فوتبال کشور از دست رفت. چندین سال در کنار ایشان بودیم و انشاالله خدا به خانواده اش صبر بدهد. خیلی‌ها را در این مدت از دست دادیم و خوب‌های ما را گرفتند و از بین ما رفتند.

وی در ادامه ابراز امیدواری کرد که شرایط برای ریشه کن شدن کرونا فراهم شود: فکر کنم ما آخرین کشوری باشیم که کرونا از سر ما دست بردارد. این موضوع مدیریت می خواهد و ما خیلی ضعیف عمل کردیم و هنوز واکسن آن در دسترس مردم عادی نیست. این یک واقعیت است و در تمام دنیا  است و همه با آن مبارزه می کنند. مردمی که نان شب ندارند و مجبورند بیرون بروند. شرایطی شده که مردم می گویند بمیریم بهتر است و امیدوارم یک فکر اساسی در این زمینه شود.

مدافع سابق پرسپولیس درباره عملکرد این تیم نیز گفت: این تیم بوی قهرمانی می دهد و خوشبختانه نیمکت و بازیکن فیکس نداریم و همه خوب هستند. کادرفنی شرایط خوبی برای تیم شکل داده اند. همه بچه ها عملکرد خوبی دارند و به خواسته کادرفنی به خوبی در تیم جواب دادند. امیدوارم اینبار پرسپولیس قهرمان شود. فصل گذشته هم این شرایط را داشتیم و اتفاقات فوتبال قهرمانی را گرفت. حضور در فینال هم البته ارزش قهرمانی داشت و امیدوارم اینبار با قهرمانی همراه شود.

پنجعلی درباره عملکرد نمایندگان ایران گفت: عملکرد خوبی داشتند و انتظار آن را نداشتم. شرایط ما نسبت به دیگر تیم ها حاضر در این رقابتها آماتور است اما بچه های ما با درایت کادرفنی و خلاقیت خود به نتایج خوبی رسیده‌اند.

تگ ها


محمد پنجعلی پرسپولیس تهران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال