پنجعلی: فکر نمی‌کردم پرسپولیس این‌گونه قدرتمند حاضر شود

یک پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید بازیکنان این تیم نباید فکر کنند که قهرمان شده‌اند....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، محمد پنجعلی درباره پیروزی پرسپولیس برابر پیکان اظهار کرد: بازی جذاب و زیبایی را تماشا کردیم. پرسپولیس واقعا عملکرد خوبی داشت. شخصا فکر نمی‌کردم در نخستین بازی بعد از تعطیلات، پرسپولیس این‌گونه قدرتمند در زمین مسابقه حاضر شود. در طول مسابقه بازی با برنامه‌ای شاهد بویدم که این موضوع نشان می‌دهد گل محمدی تیمش را با برنامه وارد زمین کرده بود به طوری که تیم برای تمام دقایق بازی برنامه داشت.

وی در ادامه درباره عملکرد خط حمله پرسپولیس هم گفت: این که پرسپولیس بازی هجومی ارائه می‌دهد، به خاطر تفکرات هجومی گل‌محمدی است اما در کل تیم به بازی هجومی عادت کرده است.

او در ادامه درباره عملکرد مهدی عبدی به عنوان یک بازیکن جوان هم گفت: عبدی بازیکن تیم امید ما بود که از آکادمی پرسپولیس بالا آمد. او در تیم امید عملکرد بهتر از این داشته است و قطعا در تیم بزرگسالان هم می‌تواند بهتر از این عمل کند.

پنجعلی درباره صحنه خطای پنالتی که بیرانوند مرتکب شد، هم گفت: در آن صحنه از نظر من بیرانوند خطایی مرتکب نشد و داور به اشتباه خطا اعلام کرد. بیرانوند در آن صحنه کاملا حرفه‌ای عمل کرد.

این پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه درباه آینده این تیم هم گفت: بازیکنان نباید به این فکر کنند که شانس قهرمانی دارند. پرسپولیس تا پایان فصل باید به بردن فکر کند و طوری بازی کند که تا پایان فصل در همه بازی‌ها پیروز باشد.

بیشتر بخوانید:

رزاق پور: اولین بار است که مقابل پرسپولیس بازی می‌کنم!

 ریکاوری عصرگاهی پرسپولیس پس از برد مقابل پیکان
 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران محمد پنجعلی فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال