پنجعلی: هیچ تیمی توان رویارویی با پرسپولیس را ندارد

محمد پنجعلی درخصوص بازی امروز پرسپولیس مقابل سپاهان اظهار داشت: بازی پرسپولیس و سپاهان همیشه یک بازی حساس و تماشاگرپسند بوده که نتیجه آن را نمیتوان پیش بینی کرد ......

 محمد پنجعلی درخصوص بازی امروز پرسپولیس مقابل سپاهان اظهار داشت: بازی پرسپولیس و سپاهان همیشه یک بازی حساس و تماشاگرپسند بوده که نتیجه آن را نمی‌توان پیش بینی کرد. سپاهان در این فصل عملکرد خوبی نداشته و به همین خاطر دست به تغییرات در کادرفنی زد تا شرایط بهتر شود.
وی ادامه داد: پرسپولیس در بازی قبل مقابل پیکان عملکرد خیلی خوبی داشت و با ایجاد موقعیت‌های زیاد یک برد ارزشمند را مقابل تیم مجید جلالی به دست آورد. به نظرم با این شرایطی که پرسپولیس دارد هیچ تیمی تقریبا توان رویارویی با آنها را ندارد مگر آنکه در آن روز تیم برانکو خودش بازی را از دست بدهد و به حریفان میدان بدهد.
پیشکسوت پرسپولیس درباره حضور ابراهیم‌زاده روی نیمکت سپاهان و اینکه حضور این مربی می‌تواند به آنها کمک کند، گفت: به هرحال با عدم نتیجه گیری کرانچار مسئولان سپاهان دست به تغییر زدند تا با یک شوک بتوانند تیم را از این فضا خارج کنند. این شوک علاوه بر اینکه به جذابیت‌های بازی می‌افزاید می‌تواند به سپاهان هم کمک کند تا خودش را از این شرایط خارج کند.
وی ادامه داد: قطعا منصور ابراهیم‌زاده در همین ابتدا نمی‌تواند به جز کارهای روحی و روانی حرکت خاص دیگری در سپاهان انجام دهد و احتیاج به زمان دارد. با این حال به نظرم سپاهان بازیکنان خوبی دارد و اگر از نظر روحی شرایط خوبی پیدا کنند مثل استقلال که با آمدن شفر تغییر کرد آنها هم می‌توانند از انتهای جدول خودشان را بالا بکشند. هرچند که به نظرم بردن این پرسپولیس برای سپاهان در آزادی کار آسانی نیست چون تیم برانکو یک سرو گردن از همه تیم های لیگ بالاتر است.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال