پنجعلی: پرسپولیس با قهرمانی ششم تاریخ‌‎ساز می‌شود

پیشکسوت پرسپولیس مدعی است این تیم قادر خواهد بود علیرغم اتفاقاتی که در این فصل رخ داده، بار دیگر شانس قهرمانی اصلی رقابت‌ها لقب گیرد.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس بار دیگر به روند کسب نتیجه بازگشته و در کورس مدعیان حاضر شده تا محمد پنجعلی نیز نسبت به قهرمانی مجدد سرخپوشان امیدوار باشد. 

مدافع اسبق پرسپولیس در خصوص روند این تیم می گوید: خوشبختانه پرسپولیس مانند همیشه عملکرد خوبی مقابل ذوب آهن داشت و با نتیجه خوب و امتیاز همراه بود که این برد را به هواداران و کادرفنی و بازیکنان با غیرت پرسپولیس تبرک می‌گویم. 

پیشکسوت پرسپولیس درباره بازشدن پنجره نقل و انتقالاتی و جذب دو بازیکن تاجیکستانی گفت: این اتفاق خوب افتاد و خرید دو بازیکن که قطعا گزینه خوبی بوده‌اند می‌تواند اتفاق مثبتی باشد اما اگر پنجره باز نمی‌شد برای ما  فاجعه بود.

او در ادامه صحبت‌هایش گفت: ما باید حداقل یک شرایطی ایجاد کنیم که این مشکلات در ورزشمان وجود نداشته باشد. استرس روی بازیکنان، مردم و .. است. ما قبل از اینکه خوشحال شویم که پنجره باز شده است باید به این موضوع بپردازیم که چرا اصلا باید پنجره بسته شود و این مشکلات وجود داشته باشد؟ چندین سال است این مشکلات وجود دارد و هرساله از مدیران قبلی به مدیران بعدی انتقال پیدا می‌کند چون ما زیر ساخت‌هایمان مشکل دارد و تصمیماتمان اشتباه است.

پنجعلی درباره وضعیت نامشخص مدیریت این باشگاه گفت: ثبات مدیریتی یکی از مشکلات عمده پرسپولیس است. الان ما نمی‌دانیم چه کسی حرف اول را می‌زند و برنامه ریزی نمی‌توانند بکنند. اگر هم بخواهند کاری کنند نمی‌توانند چراکه پول نیست! درآمد زایی وجود ندارد و با هزاران مشکل مواجه هستند. برخی تیم‌های صنعتی شرایط خیلی بهتری دارند و تیمی مانند پرسپولیس از طرف وزارت ورزش حمایت می‌شود و سال‌هاست درگیر این مشکلات هستند.

او در ادامه از عملکرد اخیر پرسپولیس در مقایسه با اول فصل بیان کرد: پرسپولیس تیم مدعی قهرمانی است. بازیکنان خوب و باکیفیت، کادرفنی درجه یک که نتایج خوب را هم باید بگیرد چراکه شایسته نتایج خوب و پیروزی‌های پیاپی است. اگر به اول فصل نگاه کنیم میبینیم که پرسپولیس به دلیل خستگی فقط نتیجه خوب همیشگی را نگرفت و علت دیگری جز این نداشت. هواداران به صدر نشینی و پیروزی عادت دارند و نتیجه دیگری برایشان تعجب آور است که حق دارند طبیعی است. قطعا قهرمانی ششم هم می‌گیریم و پرسپولیس تاریخ ساز می‌شود.

تگ ها


پرسپولیس تهران محمد پنجعلی