پنجمین شاگرد برانکو سرمربی لیگ برتری شد!

یکی دیگر از شاگردان برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی سرمربی لیگ برتر شد....

یکی دیگر از شاگردان برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی سرمربی لیگ برتر شد.

به گزارش مدال،مسئولان باشگاه استقلال خوزستان در اقدامی ناگهانی سیروس نعمتی نژاد را از سمت سرمربیگری این تیم برکنار کردند و سید محمد علوی هافبک سابق تیم ملی ایران را به عنوان سرمربی جدید برگزیدند.
علوی در دوران بازی خود یکی از بازیکنان مورد علاقه برانکو ایوانکوویچ محسوب می شد که در تیم ملی در پست هافبک تدافعی بازی می کرد. گل از راه دور او به تیم ملی چین در جام ملت های آسیا در ذهن فوتبالدوستان ماندگار شده است. او حالا به عنوان یکی دیگر از شاگردان برانکو ایوانکوویچ از آن نسل فوتبال ایران توانسته در لیگ برتر هجدهم سرمربی شود تا تعداد شاگردان برانکو که در لیگ هجدهم سرمربی بوده اند به عدد پنج برسد.


در لیگ امسال یحیی گل محمدی و علی دایی دو کاپیتان تیم برانکو در حدفاصل سال های 2003 تا 2006 سرمربی پدیده مشهد و سایپای تهران هستند. همچنین علی کریمی و جواد نکونام نیز در برهه ای از فصل جاری سرمربی سپیدرود رشت و نساجی مازندران بودند. حالا نیز سیدمحمد علوی به عنوان پنجمین شاگرد برانکو در دوران حضور در تیم ملی ایران روی نیمکت یک تیم لیگ برتری خواهد نشست.
گفتنی است؛ علوی فصل گذشته همراه با تیم کارون اروند خرمشهر به لیگ یک صعود کرده بود، از اواخر نیم‌فصل اول به کادر فنی استقلال خوزستان اضافه شد.سید محمد علوی پس از داریوش یزدی، کریم بوستانی، کریم قنبری و سید سیروس نعمتی‌نژاد پنجمین سرمربی تیم استقلال خوزستان در فصل جاری لیگ برتر محسوب می‌شود.