پنج سال زندان در انتظار کریم بنزما؟

کریم بنزما که چند سالی است درگیر پرونده ای در رابطه با اخاذی از یکی از هم تیمی های خود در تیم ملی فرانسه است، ممکن است در صورت گناهکار شناخته شدن به پنج سال زندان محکوم شود....

به گزارش "ورزش سه"، دادگاه رسیدگی به اتهام اخاذی کریم بنزما در ماه اکتبر برگزار خواهد شد. بنزما متهم است که قصد داشته از متئو والبوئنا اخاذی کند.

در سال ۲۰۱۵ گفته شد که بنزما در تلاش برای اخاذی از والبوئنا با توسل به فیلمی خصوصی از او دست داشته است. بنزما در اردوی تیم ملی فرانسه از والبوئنا خواسته بود تا درباره تهدیداتی که شده، با او صحبت کند.

اکنون اکیپ گزارش کرده که دادگاه رسیدگی به اتهام بنزما در تاریخ ۲۰ تا ۲۲ اکتبر در ورسای برگزای خواهد شد. اگر این دادگاه بنزما را مقصر بشناسد، ستاره رئال مادرید ممکن است با حمک پنج سال زندان مواجه شود.

بنزما در آن زمان با این ادعا که او فقط قصد کمک کردن به هم تیمی اش را داشته گفت: "فکر می کنم این فقط یک سوتفاهم است. در ابتدا من فقط می خواستم متئو از این مسئله باخبر باشد و به او کمک کنم چرا که آنها با من هم کار مشابهی کرده بودند. او کسی است که من در کنارش در تیم ملی فرانسه بازی کرده ام و دوست من است."

از زمانی که این ماجرا آغاز شد بنزما دیگر به تیم ملی فرانسه دعوت نشده است.

تگ ها


فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال