پندار توفیقی: نام دژاگه در لیست شفر وجود ندارد

پندار توفیقی در خصوص شایعاتی که پیرامون حضور اشکان دژاگه در استقلال مطرح شده است گفت: اشکاندژاگه بازیکن بزرگ و قابل احترامی است و باشگاه استقلال به عنوان یک بازیکن ملی برای این بازیکن ارزش خاصی قائل است اما حقیقت ماجرا این است که نام این بازیکن اصلا در لیست آقای شفر قرار ندارد ......

پندار توفیقی در خصوص شایعاتی که پیرامون حضور اشکان دژاگه در استقلال مطرح شده است گفت: اشکاندژاگه بازیکن بزرگ و قابل احترامی است و باشگاه استقلال به عنوان یک بازیکن ملی برای این بازیکن ارزش خاصی قائل است اما حقیقت ماجرا این است که نام این بازیکن اصلا در لیست آقای شفر قرار ندارد.
 وی افزود: من امسال در چند نوبت با مدیر برنامه‌های اشکان دژاگه صحبت کردم، هم در ابتدای فصل و هم در نیم فصل اما او اعلام کرد که دژاگه قصد دارد در فوتبال اروپا به کارش ادامه بدهد.حتی اخیرا که با مدیر برنامه‌های این بازیکن صحبت کرده بودم او  باز هم تاکید کرد که دژاگه قصد حضور در ایران را ندارد.
معاون ورزشی باشگاه استقلال در خصوص اینکه تکلیف یازالده گومز پینتو با باشگاه استقلال چه شد گفت: این بازیکن هم در حال انجام تست‌های پزشکی است و اگر تست او با موفقیت پشت سر گذاشته شود امروز با استقلال قراردادش را امضا خواهد کرد.

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال