په‌په: فکر می کنم رونالدو در یووه خوشحال است

په‌په، مدافع تیم پورتو، معتقد است که رونالدو در یوونتوس خوشحال است و امیدوار است که برای سال های بیشتری در این تیم بماند....

به گزارش "ورزش سه"،کریستیانو رونالدو و په‌په پیشتر در سطح باشگاهی در رئال مادرید با یکدیگر هم تیمی بودند اما مدافع پرتغالی حالا یکی از بازیکنان تیمی بود که یوونتوس را به همراه CR۷ از چمپیونزلیگ حذف کرد.

مدافع کهنه کار پورتو درباره آینده رونالدو صحبت کرده است و توضیح داده که بازگشت رونالدو به پرتغال سخت خواهد بود.

په‌په گفت: "صادقانه بگویم، با توجه به چیزهایی که از او می دانم، نمی دانم که او می تواند طرز صحبت بسیاری از مردم پرتغال درباره فوتبال را تحمل کند یا نه.

فکر می کنم او در تورین خوشحال و راضی است، آقای گل سری آ است، کسانی که از او انتقاد می کنند نمی دانند که چقدر سخت است هر سال بیش از ۳۰ گل بزنی.

کارهایی که از کریستیانو بر می آید خارق العاده است و من امیدوارم او تا سالها آنجا بماند و لذت و سرخوشی را به عاشقان فوتبال پیشکش کند و نماینده خیلی خوبی برای پرتغال باشد، همانطور که همیشه چنین کرده است."

رونالدو در سری آ ۲۵ بار گلزنی کرده است و به رکورد ۱۰۰ گل برای یوونتوس در تمام رقابت ها نزدیک می شد. تا اینجا رونالدو در ۱۲۶ مسابقه برای بیانکونری به میدان رفته و ۹۷ گل برای این تیم به ثمر رسانده است.

تگ ها


کریستیانو رونالدو یوونتوس