پورتو با این بوسه آرام گرفت (عکس)

پورتو در شب گلزنی مهاجم ایرانی خود برابر فابریل دو باریرو به برتری رسید....

به گزارش "ورزش سه"، در چارچوب بازی‌های مرحله سوم جام حذفی فوتبال پرتغال، تیم پورتو که برای نخستین بار مهدی طارمی را به‌عنوان مهاجم نوک در ترکیب داشت، از ساعت ۱۸ امشب مقابل تیم دسته سومی فابریل دو باریرو قرار گرفت.

پورتو در لحظات پایانی نیمه اول به گل رسید و موفق با برتری یک بر صفر مقابل فابریل دو باریرو به رختکن رفت.

مهدی طارمی که در دیدار اخیر پورتو مقابل پورتیموننسی موفق شده بود در ثانیه‌های ابتدایی نیمه دوم، نخستین گل خود برای باشگاه جدیدش را به ثمر رساند، امشب هم توانست این کار را لحظاتی پس از شروع نیمه دوم انجام دهد.

ستاره ایرانی پورتو در دقیقه ۵۱ پاس در عمق از پشت محوطه جریمه را با شوت محکم روی پا زد تا توپ با عبور از بین پاهای دروازه‌بان فابریل دو باریرو دومین گل تیمش را بزند.

در ادامه یاران طارمی موفق شدند برتری ۲ بر صفر خارج از خانه مقابل فابریل دو باریرو را حفظ کنند تا به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی پرتغال راه یابند.

مهدی طارمی که پیش از این در هفت مسابقه لیگ برتر پرتغال و دو بازی لیگ قهرمانان اروپا برای پورتو به میدان رفته بود، در دهمین بازی رسمی با پیراهن این تیم توانست دومین گل خود را به ثمر رساند.

ستاره ایرانی پورتو که تاکنون در رقابت‌های لیگ برتر پرتغال و لیگ قهرمانان در ترکیب قرار نگرفته و تنها حضور تعویضی در بازی‌ها داشته، امیدوار است در ادامه بازی‌های تیمش و با توجه به درخششی که امشب در جام حذفی داشته، به جمع نفرات اصلی پورتو راه پیدا کند.

تگ ها


پورتو مهدی طارمی فوتبال