پورحمیدی: اگر بدانید چقدر تشنه بازی کردن هستم

درنهایت گلر دوم استقلال در فصل گذشته، در آخرین ساعت‌های نقل و انتقالاتی به‌صورت قرضی به تیم آلومینیوم اراک پیوست...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، حسین پورحمیدی سنگربان فصل گذشته استقلال درنهایت پس از تحمل یک‌فصل نیمکت نشینی دیگر صبرش تمام شد و در این فصل تصمیم گرفت با توجه به حضور رشید مظاهری و سید حسین حسینی، یک‌ساله به‌طور قرضی به تیم فوتبال آلومینیوم اراک منتقل شود.


در ادامه اولین گفت‌وگوی او را پس از پیوستن به تیم جدیدش می‌خوانیم:

*حسین جان سلام، وقتت به خیر، به‌عنوان اولین سؤال آیا بازی استقلال را مقابل فولاد دیدی؟
 پورحمیدی: راستش را بخواهید بازی را ندیدم، چراکه هفته آینده ما باید به مصاف مس رفسنجان برویم و به همین خاطر در حال تماشای بازی این تیم مقابل گل گهر سیرجان بودم.


*حالا با توجه به شکست استقلال و شناختی که از شرایط تیم داشتی آیا تصور می‌کردی استقلال بازی را واگذار کند؟
پورحمیدی: انصافاً آن چیزی که من در طی تمرینات این هفته از تیم دیدم، یک درصد هم فکر نمی‌کردم بچه‌ها این بازی را ببازند. باور کنید بچه‌ها در طی هفته گذشته به‌قدری باانگیزه تمرین می‌کردند که من پیش خودم گفتم سه امتیاز بازی مقابل فولاد را راحت می‌توانند به دست بیاورند. هیچ‌کدامشان استرسی نداشتند و با یک روحیه خوب به اهواز رفتند اما  واقعاً نمی‌دانم چه اتفاقای در بازی افتاد که منجر به شکست استقلال شد. البته فولاد هم تیم بسیار خوبی است و به‌راحتی به هر تیمی در شهر خودش امتیاز نمی‌دهد.


*حسین از دوران حضورت در استقلال بگو و اینکه در این مدت باوجود نیمکت نشینی هیچ‌گاه اعتراضی نکردی.
پورحمیدی: اول این را بگویم که طوری دلم می‌خواست بازی کنم که از بیان کردن آن عاجزم. حتی می‌توانم ادعا کنم هیچ‌کسی در دنیا به‌اندازه من دل‌تنگ و تشنه بازی کردن نبود. اما با این‌وجود عادت به اعتراض کردن ندارم و اعتقاددارم مربیان عملکرد من را در تمرینات می‌بینند و اگر صلاح بدانند به من فرصت می‌دهند. می‌دانم با اعتراض کاری از پیش نمی‌رود، جز اینکه هم خودم و هم تیمم را وارد حاشیه کنم هیچ سودی ندارد.


*آیا تصور نمی‌کردی در این فصل با تمرین در کنار دو گلر مطرح فوتبال ایران ازلحاظ فنی پیشرفت می‌کنی؟
پورحمیدی: خب چرا، طبیعتاً تمرین در کنار این دو سنگربان آرزوی هر دروازه‌بانی است، اما همان‌طور که گفتم تشنه بازی کردن بودم و به همین خاطر تصمیم گرفتم به تیم خوب آلومینیوم منتقل شوم.


* با محمود فکری قبل از جدایی صحبتی کردی؟
پورحمیدی: بله با ایشان حرف زدم و از شرایطم گفتم و اینکه تا چه حد دوست دارم بازی کنم. حتی به ایشان گفتم "گرچه به من احتیاج دارید اما با توجه به حضور مظاهری و حسینی عملاً باید یک‌فصل دیگر روی نیمکت بنشینم". از ایشان خواستم که به من اجازه بدهند تا بروم و با کسب تجربه بیشتر به تیم برگردم.


*از تیم جدید و انگیزه‌هایت در فصل جاری برایمان بیشتر توضیح می‌دهی؟
پورحمیدی: من به آلومینیوم آمدم تا بتوانم به این تیم در راستای رسیدن به اهدافش کمک کنم و هم اینکه بتوانم خودم نیز گلر باتجربه‌تری شوم. اگر نگاهی به بازیکنان ما داشته باشید متوجه خواهید شد که آقا رسول تیم بسیار خوبی را جمع کرده است اما به خاطر اینکه تا حدی بازیکنان جدید، من‌جمله خودم دیر به تیم اضافه شدیم، احتیاج به زمان‌داریم که با هماهنگی بیشتری که ظرف روزهای آینده ایجاد می‌شود می‌توانیم نتایج مطلوبی را به دست بیاوریم.


* هفته آینده در مقابل مس رفسنجان درون چهارچوب دروازه قرار خواهی گرفت؟
پورحمیدی: خب چنین تضمینی هرگز وجود ندارد، اما سعی می‌کنم در تمرینات به‌قدری باانگیزه حاضر شوم و به خودم فشار می‌آورم تا بتوانم نظر کادر فنی را برای حضور در ترکیب اصلی جلب کنم.


*در این مدت که در استقلال بودی از کسی ناراحت نیستی و گلایه ای نداری ؟
پورحمیدی: نه‌تنها از کسی گلایه‌ای ندارم بلکه از همین‌جا می‌خواستم از آقای مددی کمال تشکر را داشته باشم که در این مدت و برای انتقال من به آلومینیوم زحمات بسیار زیادی متحمل شدند. از آقا محمود هم خیلی ممنونم که با درخواست من مبنی بر جدایی یک‌ساله از باشگاه موافقت کرد. اگر هم این اواخر صحبت‌هایی به وجود آمد، تنها به این دلیل بود که استقلال گلر سوم ندارد و دوست داشتند من امسال در کنار تیم باشم که این امر واقعاً برای من میسر نبود. من به آقای فکری گفتم که من دو سال پیش گلر یک استقلال خوزستان بودم، فصل قبل گلر دوم استقلال و این فصل نمی‌توانم گلر سوم استقلال باشم و به‌این‌ترتیب هرسال دارم پست رفت می‌کنم که آقای فکری هم‌صحبت من را قبول کرد.


*در پایان این حرف خاصی داری؟
پورحمیدی: حرف دیگری که ندارم جز اینکه وظیفه‌دارم یک تشکر ویژه از مدیر برنامه‌هایم ولی خرسندی داشته باشم که این روزها مثل یک برادر کنار من بود و زحمات بسیار زیادی را برای صورت گرفتن این انتقال متحمل شد. امیدوارم با درخشش در تیم جدیدم بتوانم جواب زحمات او را هم بدهم.

بیشتر بخوانید:

دست خالی تازه واردها، فقط یک پیروزی خارج از خانه و یک بازی ناتمام

حمله تند مربی استقلال به جواد نکونام و کادرش

 

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران حسین پورحمیدی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال