Banner

پورحمیدی: حسین حسینی الگوی من در دروازه بانی است

دروازه بان جدید استقلال عنوان کرد به فکر رکورد زنی در استقلال نیست و تلاش می کنم به ترکیب اصلی تیم راه پیدا کند. او تاکید کرد که حسین حسینی الگویش در دروازه بانی است....

به گزارش مدال، حسين‌ پورحميدی،‌ دروازه‌بان‌ جديد‌ استقلال‌ که‌ در‌ مصاحبه‌ قبلی اش‌ گفته‌ بود‌ يک‌ برادر‌ همسان،‌ با‌ شباهت‌ زياد‌ به‌ خودش‌ دارد‌ روز‌ گذشته‌ بار‌ ديگر‌ در‌ اين‌ باره‌ حرف‌ زد.‌ او‌ روز‌ گذشته‌ درباره‌ نحوه‌ ورودش‌ به‌ دنيای فوتبال‌ و‌ علاقه‌ شخصی اش‌ به‌ سيد حسين‌ حسينی حرف‌ زد.‌ او‌ دوست‌ داشت‌ پا‌ جای پای حسينی بگذارد‌ و‌ مانند‌ او‌ پيشرفت‌ کند.‌

‌‌‌‌موضوع‌ همسانی با‌ برادرت‌ سوژه‌ شده‌ است.‌ کدام‌ يک‌ از‌ شما‌ دروازه‌بانی را‌ دوست‌ داشت؟
هر دو به دروازه بانی علاقه داشتیم. اول برادرم دروازه بان بود و من دفاع بازی می کردم. آن زمان در آکادمی باشگاه استقلال خوزستان توپ می زدیم. بعد که به مقاومت اهواز رفتیم برادرم در دفاع بازی کرد و من هم دروازه بان شدم. پس از آن دوباره به استقلال خوزستان که برگشتیم هر دو دروازه بانی را دنبال کردیم.

‌‌ولی فقط‌ يکی از‌ شما‌ دو‌ نفر‌ در‌ تيم‌ بزرگسالان‌ بوديد؟
بله! من در تیم بزرگسالان بودم و حسن (برادر پورحمیدی) در امیدهای استقلال خوزستان بازی می کرد. تا اینکه در نهایت راهی ملوان شد و الان هم در آن تیم دروازه بان دوم است.

‌‌چه‌ شد‌ که‌ به‌ دروازه‌بانی علاقه‌مند‌ شديد؟
خیلی این کار را دوست داشتیم.

‌‌‌‌الگويی هم‌ داشتيد؟
نویر، کاسیاس یا ترشتگن. از داخلی ها هم حسینی را خیلی دوست دارم.

‌‌‌‌همين‌ حسينی هم‌تيمی ات‌ در‌ استقلال؟
بله! او باتکنیک و دارای رفلکس بدنی بالایی است. اخلاق فوق العاده خوبی دارد و اگر تا الان به اینجا رسیده به خاطر صبری بوده که داشته و من هم باید مانند او صبوری را سرلوحه کارم کنم تا بتوانم حقم را از فوتبال بگیرم.

‌‌‌‌چند‌ سال‌ پيش‌ فکر‌ می کردی روزی در‌ استقلال‌ بازی کنی؟
اصلا فکرش را نمی کردم. اصلا باورم نمی شد این اتفاق برایم بیفتد. فکر می کردم حداکثر بتوانم روزی در فولاد خوزستان دروازه بانی کنم.

‌‌‌‌الان‌ که‌ کنار‌ حسينی تمرين‌ می کنی چه‌ حسی داری؟
خب خیلی برایم جذابیت دارد.

‌‌‌‌استراماچونی چه‌ گفت؟
حرفی با من نزده است اما آقابهزاد فوق العاده است. هم خودش و هم تمرینات حرفه ای اش. او تمریناتی به ما می دهد که من تاکنون هرگز آنها را تجربه نکرده بودم.

‌‌‌‌با‌ برادرت‌ در‌ تماسی؟
دائم. همه حرف هایمان را به هم می زنیم. وقتی هم فهمیدم از استقلال پیشنهاد دارم، اول از همه به او گفتم و او هم گفت معطل نکن.

خیلی خوشحال شده بود.‌‌‌‌ او‌ هم‌ استقلالی است؟
همه اعضای خانواده مان استقلالی هستند.

‌‌‌‌چند‌ خواهر‌ و‌ برادر‌ هستيد؟
دو برادر بزرگتر از خودمان داریم و یک خواهر کوچکتر. پدر و مادرم هم استقلالی هستند. ما اینقدر استقلالی هستیم که وقتی استقلال شهرآورد را برنده می شود برادر بزرگترهایم با موتور به خیابان می روند و با پرچم استقلال شیرینی پخش می کنند.

‌‌‌‌با‌ اين‌ وصف‌ همه‌شان‌ خوشحال‌ هستند؟
مادرم که به من زنگ زده بود از بس خوشحال بودم می گفتم متوجه نمی شوم چه می گوید. از این بابت خدا را شکر می کنم و می دانم برای موفق شدن در استقلال باید خیلی خیلی تلاش کنم.

‌‌حسينی رکورددار‌ کلين‌ شيت‌ در‌ ليگ‌ برتر‌ است.‌ به‌ رکوردشکنی هم‌فکر‌ می کنی؟
فعلا باید برای رسیدن به دروازه استقلال تلاش کنم و به فکر رکورد زدن نیستم.

 

بیشتر بخوانید:

6 سال دوری از قهرمانی برای استقلال/وقتی مدیریت بحران وجود ندارد

تگ ها


دروازه بان جدید استقلال حسین پورحمیدی سید حسین حسینی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال