پورعلی گنجی:آماده صعود به جام جهانی هستیم

مدافع تیم ملی فوتبال ایران می گوید: آماده دیدار با ازبکستان برای کسب سه امتیاز و صعود به جام جهانی هستند ......

مدافع تیم ملی فوتبال ایران می گوید: آماده دیدار با ازبکستان برای کسب سه امتیاز و صعود به جام جهانی هستند.

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، مرتضی پورعلی گنجی مدافع تیم ملی ایران در حاشیه تمرین امروز (پنجشنبه) تیم ملی ایران اظهار کرد: شرایط خودم خوب است. سایر بازیکنان نیز در شرایط ایده آل به سرمی برند، اردوی اتریش نیز شرایط خوبی را برای ما به همراه داشت و آماده تقابل با ازبکستان و کسب سه امتیاز هستیم تا بتوانیم به جام جهانی صعود کنیم.

وی درباره استقبال مردم از این دیدار اظهار کرد: دیدار با ازبسکتان هم برای ما مهم است و هم برای حریف اگر ما ببریم به جام جهانی صعود خواهیم کرد و ازبکستان برای باقی ماندن در کورس رقابت صعود به جام جهانی روسیه به این سه امتیاز نیاز دارد. امیدوارم هواداران ورزشگاه آزادی را پر کنند تا با هم جشن صعود و هم جشن قهرمانی انتخابیه جام جهانی را بگیریم.

پوعلی گنجی در پایان درباره عملکردش در دیدار مقابل مونتنگرو گفت: دیدار با تیم ملی مونتنگرو برای تمام تیم خوب بود از این دست دیدارها باید زیاد شود زیرا ما بازیکنانی داریم که هنوز بیش از چهار پنج بازی ملی ندارند آن ها باید در شرایط مسابقه قرار بگیرند درباره کارت قرمزی که به من داد نیز باید بگویم که کارت زرد اول درست بود اما کارت دوم به اشتباه به من داده شد زیرا من فقط توپ را زدم.

تگ ها


اخبار روز فوتبال