پورغلامی: تیم ملی جوانان را خیلی دیر در اختیار گرفتم

- فرهادپورغلامیدر برنامه لیگ یک شبکه ورزش در رابطه با حذف تیم فوتبال جوانان ایران تصریح کرد: یکی از بدترین اتفاقات از دست دادن میزبانی بود ......

- فرهاد پورغلامی در برنامه لیگ یک شبکه ورزش در رابطه با حذف تیم فوتبال جوانان ایران تصریح کرد:

یکی از بدترین اتفاقات از دست دادن میزبانی بود. ما میزبانی را از دست دادیم و اردن توانست میزبان مسابقات شود و بازی ها را در چمن مصنوعی برگزار کرد که این موضوع به ما آسیب زد.

وی افزود:

از تلاش های محمدرضا ساکت تشکر می کنم اما من تیم را خیلی دیر برعهده گرفتم. بازی اول ما مقابل سوریه برگزار شد که عملکرد بسیار خوبی داشتیم اما بازی با تساوی یک بر یک به اتمام رسید. بازی دوم ما مقابل اردن بود. در این مسابقه فوتبال یکطرفه را مشاهده کردیم و در نیمه دوم بازی فقط روی دروازه اردن بود. اما از بدشانسی توپ های ما به گل نرفت و نتوانستیم به موفقیت برسیم.

سرمربی تیم فوتبال جوانان در رابطه با اینکه آیا از قوانین نحوه صعود تیم ها اطلاع داشته است عنوان کرد:

بله، من قوانین را می دانستم. می دانستیم 10 تیم اول هر گروه به همراه میزبان و 5 تیم برتر دوم به مرحله بعد می روند. در مصاحبه ای هم که انجام دادم اعلام کردم از قوانین شوکه شده ام و منظورم این است که متعجب بودم و این مساله را ناعادلانه می دانستم. امتیازات تیم ضعیف گروه ما که چهار تیم بودیم از تمامی تیم ها کسر شد اما در گروه های سه تیمی با یک تساوی و پیروزی مقابل تیم ضعیف گروه می توانم به مرحله بعد بروم. این مساله کاملا ناعادلانه بود.

وی درمورد اینکه آیا از این مساله اطلاع داشته است گفت:

بله قوانین را می دانستیم یکی از مشکلات ما موضوع زمان کم بود. در این فرصت کوتاه نمی توانستیم خیلی کوتاه کار کنیم. ما با همین وجود عملکرد بسیار خوبی داشتیم ولی توپ هایمان به گل نرفت. بعد از اینکه تیم را در اختیار گرفتم نیمی از بازیکنان را تغییر دادیم و در این مدت فرصت زیادی نداشتیم. حتی خیلی دیر فهمیدیم بازی ها در چمن مصنوعی برگزار می شود. از دست رفتن میزبانی خیلی به ما آسیب زد. ما در این رده های سنی استعدادهای زیادی داریم ولی فرصت کافی نداشتیم.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال