پورقاز؛ مدافعی که گلزنی را فراموش نکرده است

سپاهان شب گذشته و در برابر صنعت نفت ارایه گر فوتبال تهاجمی و رو به جلویی بود و در نهایت مزد برتری خود را با ۴ گل گرفت در حالی که صنعت نفت تنها یکی از گل های خورده را جبران کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نکته جالب اینکه نام عزت پورقاز مدافع میانی سپاهان هم در جمع گلزنان این تیم به چشم می خورد. او که دردقیقه ۷۰ و به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شد روی پاس احسان حاج صفی دروازه صنعت نفت را باز کرد تا در پیروزی ۴ بر یک تیمش در این بازی بازی سهم وِیژه ای داشته باشد. مدافع سابق تیم ملی که بعد از هفته های ابتدایی به مهره ثابت و اثر گذار سپاهان تبدیل شد برای اولین بار نبود که در نقش مدافع گلزن در تیمش ظاهر می شد. او در یکی از فصول با زدن ۶ گل حتی گلزن ترین مدافع میانی لیگ برتر لقب گرفت و با گل زنی در بازی با صنعت نفت نشان داد گلزنی را فراموش نکرده است. 

محمد رضا حسینی و سجاد شهبازاده دیگر گلزنان تیم سپاهان دراین بازی بودند که سجاد شهبازاده دو بار موفق به گلزنی دراین بازی شد. عزت پورقاز بعداز پشت سر گذاشتن محرومیتش به خاطر رای صادره از سوی کمیته انضباطی با گلی که در باز ی با صنعت نفت به ثمر رساند نشان داده دوباره مهیای کمک به تیم سپاهان است. پیش تر بازگشت او به قلب خط دفاعی سپاهان و در کنار محمد نژاد مهدی منجر به این شد که خط دفاعی سپاهان بر خلاف هفته های ابتدایی از اقتدار خوبی برخوردار شود.

تگ ها


عزت الله پورقاز فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال