پورموسوی: آهای آبادانی‌ها به داد صنعت نفت برسید

سرمربی نفت آبادان با اشاره به مشکلات این تیم خواهان این شد تا مسوولان با صداقت و تعهد لازم، ناجی این تیم و هوادارانش باشند....

به گزارش "ورزش سه"، صنعت نفت آبادان علی رغم مشکلاتی که در نیم فصل اول داشت موفق شد در جمع مدعیان قرار بگیرد.سیروس پورموسوی درباره شرایط این تیم گفت: نتیجه نگرفتن صنعت در هفته‌های پایانی قابل پیش بینی بود. با توجه به اینکه در ابتدای فصل زمان کمی برای آماده سازی تیم در اختیار ما بود. ما در ۲۵ روز هم باید تیم را آماده مسابقات می‌کردیم و هم باید یارگیری می‌کردیم. پیش بینی ما این بود که از هفته دهم به بعد به مشکل خواهیم خورد. متاسفانه در بازی با نفت مسجد سلیمان ۳ مصدوم و بازی با نساجی ۴ مصدوم دادیم و تا همین روز که داریم تمرین میکنیم هنوز این مشکل گریبان گیر ما است و هنوز ۴ بازیکن ما نتوانستند با ما تمرین بکنند.

وی ادامه داد: با توجه به فشردگی مسابقات و مسیر رفت و آمد‌ها و همچنین موضوع کرونا مانع آن شده تا بازیکنان به خوبی تمرینات ریکاوری خود را انجام دهند. این اتفاقاتی بود که به مشکلات ما دامن زد. بازیکنان ما محدود هستند و نمی‌توانیم از آنها در پست‌های مختلف به طور چرخشی بازی بگیریم تا بتوانیم از مصدومیت آنها جلوگیری کنیم.

سرمربی صنعت نفت درباره وضعیت این تیم در نقل و انتقالات گفت: متاسفانه همانند اول فصل زمان را در نقل و انتقالات از دست می‌دهیم به دلیل اینکه منابع مالی ما مشخص نیست. ما در همه پست‌ها یک لیست مشخص کردیم تا بازیکنان مورد نظر را با توجه به اولویت بندی  به خدمت بگیریم. متاسفانه با بازیکنانی که در اول هفته با آنها صحبت کردیم از ما عذرخواهی کردند و با باشگاه‌های دیگر وارد مذاکره شدند چون نمی‌توانند بیشتر از این صبر کنند و فرصت را از دست بدهند. طبق صحبت مدیریت باشگاه، اگر تا چهارشنبه مشکلات برطرف نشود ما مجبوریم بازیکنانی که پیشنهاد دارند را بفروشیم تا برای ادامه فصل تامین منابع کنیم.

پورموسوی در مورد ماجرای جدایی خود از صنعت نفت گفت: حقیقتا بخاطر تعهدی که به باشگاه و مردم آبادان دارم ترجیح دادم بمانم و رفیق نیمه راه نشوم. اما واقعا ادامه کار سخت است. ما تمام تلاش خود را کردیم تا تیم تقویت شود و برای نیم فصل دوم نتایج بهتری بگیریم. مطمئنا تیمی که نمی‌تواند تقویت شود و مجبور است برخی از ستاره‌های را از دست بدهد قطعا شرایط بدی را در ادامه مسابقات خواهد داشت. من چون نفر اول کادرفنی هستم اگر میخواستم رها کنم و برم دیگر سنگ روی سنگ بند نمی‌شد. هم اعضای کادر فنی جدا می‌شدند هم بازیکنان. با توجه اینکه مدیریت باشگاه در ابتدای فصل به ما اعتماد کرده بود ما بایستی بخاطر این احترام متقابل و بخاطر هواداران می‌ماندیم. اما خب متاسفانه وقتی نتیجه نگیریم کسی نمی‌گوید این تیم پول نداشت و نتوانست خود را تقویت کند این موضوع فراموش می‌شود و فشار روی ما خواهد بود اما بالاخره من باید جواب اعتماد باشگاه و هواداران را می‌دادم.

سرمربی صنعت نفت در خصوص عدم توجه مسئولین شهر آبادان به مشکلات این تیم، گفت: اینجا چیزی که هست یک سری مشکلات درون شهری وجود دارد و صنعت نفت قربانی بزرگ یک جنگ درون شهری شده است. ۱۲ و نیم میلیارد نفت مسجد سلیمان وارد حسابش شده است اما پول صنعت نفت را هنوز ندادند. چرا؟ در صورتی که وزیر گفت ما ۲۵ میلیارد به دو تا تیم نفتی داده‌ایم. نمایندگان که منتخب این مردم هستند مال این شهر هستند اصلا توجه‌‌ای به تیم ندارند. دیروز هم آقایان رسانه‌ای کردند ۵ میلیارد آمد. الان دو روز است نماینده باشگاه تا ظهر آنجاست ولی می‌گویند اصلا چنین نامه‌ای نیامده است. مشکلات این تیم به امسال مربوط نیست. پارسال نیز سرمربی تیم رفت ولی من نمی‌خواستم در این شرایط تیم را رها کنم و بروم. اما با این وضعیت بعید است بشود نتیجه گرفت.

پورموسوی در پایان با اشاره به محرومیت نقل و انتقالاتی این باشگاه با توجه به شکایت سوشا مکانی گفت: این هم دیگر آخر شانس ما بود. به خدا این هواداران و بازیکنان گناه دارند. تمام دلخوشی آنها صنعت نفت است. فقط می‌توانم از مدیران استانی خواهش کنیم در این وضعیت به داد نفت برسند. از تمام هواداران و مسوولان درخواست می‌کنیم نگذارند این تیم به این شکل به سمت ناکامی برود و هر کمکی از دست‌شان برمی‌آید بکنند.

تگ ها


سید سیروس پور موسوی صنعت نفت آبادان