پورموسوی:از اردیبهشت کار آماده سازی تیم جوانان را آغاز می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال جوانان گفت: در حال حاضر برنامه‌های استعدادیابی را پشت سر می‌گذاریم و از اردیبهشت برنامه‌های آماده سازی تیم جوانان را آغاز خواهیم کرد....

سرمربی تیم فوتبال جوانان گفت: در حال حاضر برنامه‌های استعدادیابی را پشت سر می‌گذاریم و از اردیبهشت برنامه‌های آماده سازی تیم جوانان را آغاز خواهیم کرد.

به گزارش مدال،سیروس پورموسوی در مورد اردوی تیم فوتبال جوانان، گفت: از دوم تا هفتم اسفند اردویی را در شوش جهت ارزیابی عملکرد بازیکنان جوان برگزار کرده‌ایم و حدود 150 بازیکن را در قالب چند گروه زیرنظر گرفتیم. اردوی بعدی ما از 15 تا 20 اسفند برگزار خواهد شد. ما در این مدت حدود 600، 700 بازیکن را دیدیم و از آنها دعوت اولیه داشتیم، حدود 34 بازی در تورنمنت آموزش و پرورش بندرعباس دیدیم، دو گروه 60 نفره را در اردوها بررسی کردیم و 150 بازیکن در شوش مورد استعدادیابی قرار گرفتند. فکر می‌کنم تا پایان فروردین کار استعدادیابی به پایان می‌رسد.

سرمربی تیم جوانان در رابطه با اینکه از چه زمانی تمرینات آماده‌سازی آغاز خواهد شد، عنوان کرد: فکر می‌کنم از اردیبهشت ماه کار آماده‌سازی تیم را برای حضور در رقابت‌های آسیایی آغاز خواهیم کرد و به نفرات مدنظرمان می‌رسیم.

پورموسوی در مورد وضعیت دستیارانش عنوان کرد: منتظر جلسه نهایی کمیته فنی هستیم تا بحث قرارداد مربیان قطعی شود.

وی در مورد اینکه آیا قرارداد خودش هم امضا شده و نگرانی از این بابت ندارد، عنوان کرد: قرارداد من هم بسته نشده اما نگرانی وجود ندارد و بعد از جلسه کمیته فنی و ارزیابی نهایی اقدامات لازم انجام می‌شود.